مشاوره و سفارش

  • 10 + 1 =

ام دی اف های گلاس

ورق ام دی اف هایگلاس که یکی از پر طرفدارترین نوع ام دی اف ها در جهان به شمار می رود و به خاطر زیبایی و ویژگی های بسیار زیادی که دارد به عنوان پنل، در قسمت های مختلف دکوراسیون های داخلی مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول در کیفیت های مختلف زیادی تولید می شود که هر یک از آن ها دارای عمر، قیمت و کارایی متفاوتی هستند.

ام دی اف پلی گلاس

این محصول نوع فوق پیشرفته ای از ورق های هایگلاس می باشد. در واقع این ورق ها از نظر ظاهری کاملا با ورق های هایگلاس یکسان هستند ولی در باطن و از نظر کیفیت، ابعاد و برخی ویژگی ها با یکدیگر تفاوت دارند. این محصول نسبت به ورق هایگلاس در برابر خط و خش و آب مقاوم تر می باشد که در نتیجه عمر طولانی را به همراه دارند.

ام دی اف برجسته و فوق برجسته

ورق های سینکرونایز همواره می توانند حس طبیعی چوب را به شما منتقل کنند به طوری که با لمس روکش این محصولات می توانید برجستگی های موجود در آن را به راحتی احساس کرده و از زیبایی های دوچندان آن ها لذت ببرید. این گونه محصولات یکی از بهترین گزینه ها برای خلق دکوراسیون های داخلی خاص و منحصر به فرد می باشند.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
ام دی اف خام-سفارشیموجودتماس بگیرید
ام دی اف سفید-سفارشیموجودتماس بگیرید
ام دی اف ملامینه-سفارشیموجودتماس بگیرید
ام دی اف های گلاس-سفارشیموجودتماس بگیرید
ام دی اف پلی گلاس-سفارشیموجودتماس بگیرید
ام دی اف برجسته و فوق برجسته-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش
  • 12 + 6 =

درباره ما :

بازرگانی بیریکو یکی از فعالان معتبر و قدیمی کشور است که مبادرت به خرید و فروش عمده انواع ورق های ام دی اف، نئوپان، هایگلاس، پلی گلاس، سینکرونایز و صفحات کابینت می نماید. مهم ترین خط مشی این مجموعه عرضه کلیه محصولات از تولیدکننده و واردکننده با کمترین سود ممکن به دست مشتریان و همچنین گسترش صادرات انواع ورق های ام دی اف ایرانی به کشور های خارجی می باشد. رضایت و اعتماد مشتریان یکی از مهم ترین دست آورد های با ارزش و گرانبهایی است که طی سالیان فعالیت این مجموعه توانسته ایم کسب نماییم.

مدیر فروش مجموعه بیریکو

علی حقی

Call Now Buttonتماس بگیرید