کشمش پلویی احسان از آلزایمر و زوال مغز جلوگیری می کند

روش صحیح نگهداری کشمش میوه های خشک است.

یعنی نسبت به میوه های تازه آب کمتری دارد و به همین دلیل امکان فساد آن بسیار کم است و با وجود آن قرار دادن آن در یخچال طراوت خود را بیشتر حفظ می کند و قابل ذکر است که می توان آن را به مدت یک مدت در یخچال نگهداری کرد. دوره تا شش ماه.

از فواید کشمش برای زنان باردار در ماه های اول کشمش به درمان بسیاری از بیماری ها کمک می کند و بدن را از شر سموم خلاص می کند، بنابراین فواید آن برای یک زن باردار در ماه های اول چیست؟

فواید کشمش پلویی احسان برای زنان باردار و جنین کشمش منبع خوبی از پتاسیم برای یک زن باردار است، زیرا تعداد گلبول های خون او ۵۰ درصد افزایش می یابد و پتاسیم به حفظ تعادل مایعات و مواد معدنی در سلول های بدن کمک می کند که علاوه بر آن نیاز به مصرف بیشتر توسط او دارد. به سایر مواد معدنی مانند؛ سدیم و کلرید به منظور حفظ این تعادل.

کشمش

خوردن کشمش با معده خالی چه فوایدی دارد؟ هیچ مطالعه و اطلاعاتی مبنی بر فواید خوردن کشمش با معده خالی وجود ندارد.

فواید کشمش سیاه برای کم خونی همانطور که قبلا ذکر شد، کشمش می تواند خطر کم خونی را کاهش دهد.

از آنجایی که حاوی مقادیر مناسبی آهن علاوه بر مس و ویتامین هایی است که برای تولید گلبول های قرمز خون لازم است، علاوه بر این، اکسیژن کافی را به سلول های بدن منتقل می کند.

فواید کشمش برای حافظه یک مطالعه اولیه منتشر شده در مجله Nutritional Neuroscience در سال ۲۰۱۹ بر روی موش های مبتلا به بیماری آلزایمر انجام شد و کشمش به صورت روزانه برای یک دوره ۶۰ روزه داده شد و اشاره شد که سلول های عصبی را حفظ می کند و همچنین حافظه فضایی را بهبود می بخشد.

مطالعه مقدماتی دیگری که در مجله تغذیه پیشگیرانه و علوم غذایی در سال ۲۰۱۸ منتشر شد، نشان داد که موش‌های پیری که به آنها کشمش داده شد، سطح آنتی‌اکسیدان‌ها افزایش یافته و همچنین سطح شناخت و توانایی حرکت آنها بهبود یافته است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.