کارخانه تولیدام دی اف سفید آرین سینا رشت

ام دی اف‌ ها یکی از انواع مواد ساخته شده چوب هستند که به دلیل ویژگی ‌های منحصر به فرد مورد توجه قرار گرفته‌اند و مارک‌ های مختلفی از آن در بازار ها دیده می ‌شود. یکی از آن‌ ها ام دی اف سفید آرین سینا است. در ادامه با ما همراه باشید تا درباره این محصول و همچنین تهیه آن از کارخانه تولیدی در رشت، اطلاعات تکمیلی و مفید در اختیار شما عزیزان قرار دهیم؛

کارخانه تولیدام دی اف سفید آرین سینا رشت

انواع ام دی اف سفید آرین سینا ضد خش

انواع ام دی اف سفید آرین سینا ضد خش ام دی اف در واقع از ضایعات و گرده‌هایی که در کارگاه‌ها از ساختن اشیاء به جا مانده است، همراه با نوعی چسب تهیه می‌شود.

این مواد را با هم مخلوط کرده و پس از آن درون دستگاه پرس قرار می‌دهند تا ام دی اف مورد نظر تهیه شود.

انواع ام دی اف سفید آرین سینا، به همین روش تهیه می‌شود و در انتها به قسمت رویی آن رنگ سفید صابونی زده می‌شود.

انواع ام دی اف‌ های سفید دارای ضخامت متفاوتی بوده و حتی در مواردی ممکن است دارای شکل یا طراحی مختلفی باشند.

ضخامت انواع آن بیشتر به تعداد لایه‌ها بستگی دارد و از آن جایی که این مواد بر اساس استاندارهای جهانی ساخته شده‌اند و ویژگی‌های منحصر به فردی  دارند که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم؛

  • در برابر خش بسیار مقاوم بوده و این باعث می‌شود که بتوان از آن‌ها در طراحی اپن یا کمد دیواری استفاده کرد. البته این در صورتی است که از نوع ضخیم استفاده گردد.
  • نفوذ آب به درون آن‌ها غیر ممکن است، چرا که دارای پوششی ضد آب به نام ملامینه است و به این ترتیب با جلوگیری از ورود آب، از باد کردن آن و همچنین پلاسیدن چوب ممانعت می‌ورزد.
  • به دلیل فشردگی بالا، به سختی شکسته می‌شود و به این ترتیب از آن می‌توان انواع کمدها و مبل‌های نشکن ساخت.
  • فرآورده‌های چوبی دیگر امکان پیچ خوری ندارند و ممکن است با سوراخ کردن آن به وسیله پیچ گوشه‌ها از بین بروند، اما در نوع MDF به دلیل ظاهر مستحکم و قوی، این امکان وجود دارد که بتوان از پیچ‌ها حتی در گوشه‌ها استفاده کرد.

شرکت پخش ام دی اف سفید آرین سینا

شرکت پخش ام دی اف سفید آرین سینا با توجه به کاربردی بودن این محصولات، میزان استفاده از آن به خصوص در طراحی ‌های داخلی بالا رفته و به این ترتیب تولید آن افزایش داشته است.

شرکت آرین سینا در رشت یکی از بزرگترین کارخانه‌های تولیدی انواع MDF با رنگ سفید صابونی در ایران است که اقدام به پخش ام دی اف سفید با بهترین کیفیت و مناسب ‌ترین قیمت کرده است.

متقاضیان محترم می‌توانند جهت اطلاع از قیمت انواع این محصول، به سایت اینترنتی و معتبر شرکت ام دی اف سفید ما، مراجعه و سپس اقدام به ثبت سفارش نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.