چوب دارچین باعث کاهش درد در عضلات می شود

ممکن است مثانه بیش فعال را بهبود بخشد طبق مطالعه ای که در سال ۲۰۱۹ در مجله (Medicine) منتشر شد، خوردن دارچین چینی به بهبود علائم پرکاری مثانه ناشی از بزرگ شدن پروستات کمک کرد و همچنین در بهبود وضعیت ادرار غیر ارادی، بدون هیچ گونه عوارض جانبی بالقوه، تأثیر داشت.

ممکن است اسپاسم عضلانی را تسکین دهد طبق یک مطالعه بالینی منتشر شده در مجله (ژورنال ابن سینا، خوردن دارچین و سایر گیاهان در رژیم غذایی ممکن است به آرامش عضلات کمک کند، و نشان داده شده است که ۳ گرم دارچین و زنجبیل ممکن است به کاهش درد عضلانی در زنانی که به طور منظم ورزش می کنند کمک کند.

ممکن است حالت تهوع و استفراغ را کاهش دهد بر اساس یک مطالعه بالینی که در مجله پزشکی هلال احمر ایران در سال ۲۰۱۵ منتشر شد، ممکن است به کاهش تهوع و استفراغ ناشی از درد قاعدگی بدون هیچ گونه عوارض جانبی کمک کند.

فواید چوب دارچین (نام علمی: syn. C. zeylanicum Blume) همان دارچین سیلان یا دارچین واقعی است که منشأ آن در سواحل مالابار هند و همچنین سریلانکا است.

دارچین

ممکن است شرایط افراد مبتلا به کاندیدیازیس را بهبود بخشد بر اساس یک مطالعه بالینی منتشر شده در مجله مراقبت های ویژه در دندانپزشکی در سال ۲۰۲۱، استفاده از روغن دارچین ممکن است به بهبود وضعیت افراد مبتلا به کاندیدیازیس یا آنچه به عنوان کاندیدیازیس شناخته می شود، کمک کند.

ممکن است شرایط افراد مبتلا به سندرم تخمدان پلی کیستیک را بهبود بخشد بر اساس یک مطالعه بالینی منتشر شده در Phytotherapy Research در سال ۲۰۱۷، مصرف پودر دارچین ممکن است به طور قابل توجهی مقاومت به انسولین را کاهش دهد، به ویژه در زنان مبتلا به سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS).

ممکن است خطر ابتلا به عفونت سالمونلا را کاهش دهد دارچین سیلان ممکن است به تسکین عفونت سالمونلا کمک کند.

ممکن است خطر ابتلا به آنفولانزا را کاهش دهد طبق یک مطالعه آزمایشگاهی منتشر شده در مجله (طب مکمل و جایگزین مبتنی بر شواهد) در سال ۲۰۲۰، خوردن عصاره دارچین ممکن است به مهار رشد ویروس آنفولانزا کمک کند، با این حال، ما به مطالعات بیشتری برای تایید اثربخشی آن به عنوان یک ضد ویروس نیاز داریم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.