ورق ام دی اف فوق برجسته | فروش عمده ورق ام دی اف توسط کارخانجات تولیدی

ام دی اف یا همان فیبر با تراکم متوسط که از ضایعات چوب و ترکیب رزین ساخته می شود در انواع نازک، ضخیم و با فرمالید کم و در اندازه های مختلف به بازار عرضه می شود که به عنوان یکی از محصولات پرطرفدار و پر کاربرد شناخته شده است.

شناخت بهترین مارک ام دی اف ایرانی با توجه به رقابت گروه های تولیدی در کیفیت محصولات چوبی خود کار آسانی نمی باشد. شرکت ها سعی بر آن دارند که در ساخت محصولات خود از بهترین مواد اولیه استفاده نمایند و بر همین اساس بهترین نیروهای انسانی را به کار می گیرند.

ورق ام دی اف فوق برجسته در مقایسه با چوب ساختار یکنواخت داشته و دارای گره، شکاف و رگه نمی باشد. اما از لحاظ کاربردی مانند چوب طبیعی، نئوپان و فیبر قابلیت سوراخ کاری، برشکاری، پرداخت، چسب کاری و … می باشد.

ورق ام دی اف فوق برجسته | فروش عمده ورق ام دی اف توسط کارخانجات تولیدی

انواع ورق ام دی اف فوق برجسته

انواع ورق ام دی اف فوق برجستهام دی اف های اکسترا پلاس از محصولات نوین ملامینه می باشد که با نام ام دی
اف تطبیقی، سینکرونایز و یا ام دی اف فوق برجسته معرفی می شود.

در ساخت این محصول ساختار طبیعی چوب و و حس طبیعی لمس آن به کار برده شده است. این محصول در دسته ام دی اف های سایز کوچک در ابعاد 1220*2800 میلی متر و با ضخامت های 8، 16 و 32 میلی متری به بازار عرضه می شود.

ابعاد ورق ام دی اف

ابعاد ورق ام دی افابعاد ورق ام دی اف را می توان به چند دسته تقسیم کرد که در زیر به آن ها اشاره می شود:

بیشتر ورق های ملامین سازه پویا 3660*2100 میلی متر می باشند. این دسته به لحاظ بزرگی ورق منجر به کاهش ضایعات و صرفه جویی در هزینه می شود.

ورق های ام دی اف ایرانی و ترک عمدتاً در سایزهای 3660*1800 میلی متر تولید می شوند.

عمدتاً سایز ورق های هایگلاس ایرانی و خارجی و ورق های فوق برجسته در سایز 2800*1220 میلی متر تولید و به بازار عرضه می شوند.
سایز تعدادی از ورق های پلی گلاس مانند پلی گلاس لوکس 2430*1800 میلی متر می باشند. این دسته از ورق ها به دلیل مربعی بودن می توانند در بین سایر پلی گلاس ها باصرفه باشند.

سایز ورق های ملامین سازه پویا، سایز مربعی و در کد رنگ های خاص 2600*2040 میلی متر می باشند.

سایز ورق های پلی گلاس آلویک 2750*1220 میلی متر می باشد.

قیمت ورق ام دی اف برجسته

قیمت ورق ام دی اف برجستهام دی اف خام یکی از محصولات چوبی پرکاربرد می باشد که در کابینت، اپن آشپزخانه و … مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت ورق ام دی اف خام براساس نیاز مردم و میانگین قیمت بازار در شهرهای مختلف، متفاوت می باشد.

ورق هایگلاس نوعی ورق چوبی از جنس ام دی اف (Medium Density Fiberboard) می باشد. این ورق ها با استفاده از روکش پلاستیکی از جنس پلکسی گلس پوشانده می شوند. یک طرف ورق های هایگلاس به دلیل باصرفه تر بودن از مواد ارزان تری ساخته می شوند. هایگلاس که دارای حالت براق و شفاف می باشند از زیبایی منحصربفردی برخوردارند که کاربرد زیادی در ساخت تجهیزات دکوراسیون دارند. رویه پلکسی گلاس استفاده شده در هایگلاس ها باعث شده که به ام دی اف های ضدآب شناخته شوند.

ورق های ام دی اف برجسته به دلیل استفاده از ساختار چوب، زیبایی و کاربردهای آن، قیمت نسبتاً زیادی نسبت به سایر ام دی اف ها دارند. قیمت ورق ام دی اف ارین سینا از قیمت ورق هایگلاس ترک کمتر می باشد.

فروش عمده ورق ام دی اف

فروش عمده ورق ام دی افشرکت کشت و صنعت پاک چوب از بزرگ ترین تولیدکننده های ورق های ام دی اف،
هایگلاس، نئوپان، کاغذ آغشته ملامینه می باشد که محصولات خود را با کیفیت
بالا به بازار عرضه می نماید.

این شرکت ورق های ام دی اف را در طرح های فانتزی، متالیک، چوب و خاص تولید و به بازار عرضه می نماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.