ورق ام دی اف طرح دار | عرضه مستقیم انواع ورق های ام دی افبه سراسر کشور

ورق ام دی اف طرح  دار در تنوع بسیار بالای برای مصارف زیادی در بازار وجود دارد و شما می توانید با توجه به دکوراسیون و سلیقه خود یک مدل آن را انتخاب نمایید. mdf meaning مخفف واژه ی تخته فیبر با دانسیته متوسط (Medium-Density Fiberboard) است که جزو فراورده های عالی و قابل اطمینان چوبی به حساب می آید.

ام دی اف نوعی تخته فیبر است که به روش خشک ساخته می شود و دانسیته آن بین 650 الی 800 کیلوگرم بر متر مکعب است.

امروزه به خاطر مزیت هایی که ورق ام دی اف دارد مانند:(سختی زیاد-قیمت کمتر نسبت به دیگر چوب ها-زیبا و بادوام بودن) از آن استفاده های زیادی میشود مثل:

1-طراحی و ساخت دکوراسیون و کابینت آشپز خانه مدرن

2-ساخت و تولید انواع درب های ساختمانی و غیره

3-طراحی و اجرای دکوراسیون های اداری و پارتیشن

4-دارای روکش مقاوم و بادوام در برابر آب و گرد و غبار

ورق ام دی اف طرح دار | عرضه مستقیم انواع ورق های ام دی افبه سراسر کشور

شرکت تولید کننده انواع ورق ام دی اف

شرکت تولید کننده انواع ورق ام دی افدر ذشته نه چندان دور انواع ابعاد ورق ام دی اف مورد نیاز کشور به صورت وارداتی بوده اند و شرکت تولید کننده این محصول در داخل کشور وجود نداشت اما با پیشرفت تکنولوژی و تامین نیاز مصرف کنندگان باعث گردید که شرکت های تولید کننده بسیاری در زمینه تولید ورق های ام دی اف فعالیت نمایند محصولات تولیدی این شرکت ها با استفاده از تکنولوژی بروز و همچنین دانش کارشناسان توانسته اند محصولات تولیدی خود را بسیار در طرح های متنوع با کیفیت عالی تولید و به بازار عرضه نماید از جمله محصولات تولیدی این شرکت عبارتند از: 

1. ام دی اف با طرح فانتزی

2. ام دی اف با طرح متالیک

3. ام دی اف با طرح چوب

4. ام دی اف با طرح خاص

می توان گفت قیمت ورق ام دی اف پاک چوب ساخت کشور ایران نسبت به ورق های وارداتی  بسیار مناسب تر و مقرون به صرفه تر می باشد.

فروش عمده انواع ورق ام دی اف

فروش عمده انواع ورق ام دی افاگر شما از چمله اافرادی هستید که نیاز دارید برای تولید صنایع خود ام دی اف خام را خریداری نمایید باید بدانید که این نوع چوب نیز مانند سایر چوب های طبیعی دارای قابلیت  بسیار زیادی است که در ادامه به نمونه ای از آن ها اشاره خواهیم نمود قیمت ورق ام دی اف خام نسبت به چوب بسیار مناسب تر می باشد.

1. سوراخ کاری

2. برش

3. چسپ کاری

4. رنگ پذیری

5. پیچ و میخ شدن

6. روکش شدن

ام دی اف خام در موارد بسیاری مورد استفاده قرار می گیرند که می توان به مواردی چون مبلمان، کمد، تخت، میز و صندلی، دیوار پوش و غیره اشاره نمود. قیمت عمده ورق ام دی اف عرضه شده توسط نمایندگی ها برای افرادی که کار آن ها تولیدی و ساخت وسایل چوبی می باشد بسیار مناسب است به طوری که می توانند سایر از دیگر مزیت های خرید محصولات از نمایندگی ها نیز برخوردار شوند.

نمایندگی پخش ورق ام دی اف به سراسر کشور

نمایندگی پخش ورق ام دی اف به سراسر کشورنمایندگی های عرضه کننده پخش ورق ام دی اف در سراسر کشور وجود دارد که محصولات بسیار متنوعی را در طرح ها و رنگ ها با کیفیت های متنوع در ابعاد متنوع عرضه می نماید. و شما با مراجعه ه این مراکز می توانید محصول مورد نیاز خود را خریداری کنید. اگر شما قصد ساخت وسایل چوبی را دارید می توانید ورق مورد نیاز خود را با مراجعه به این نمایندگی ها خریداری کنید و سپس اقدام به ساخت وسایل چوبی خود را نماید تا برای شما ساخت آن وسایل چوبی بسیار با قیمت مناسب تمام شود. ورق های ام دی اف ترک از جمله کالا های وارداتی می باشند که به دلیل این که وارداتی هستند قیمت بالای نسبت به کالا های داخلی دارند. اما قیمت ورق ام دی اف ترک عرضه شده در نمایندگی ها بسیار مناسب و مقرون بصرفه می باشد. این نمایندگی ها انواع محصولات را عرضه می نمایند یکی از انواع ورق ام دی اف  هایگلاس می باشد که از جمله محصولات تولیدی جدید می باشد. قیمت ورق ام دی اف هایگلاس نیز در این نمایندگی ها بسیار مقرون به صرفه تر است.

عرضه مستقیم انواع ورق ام دی اف خام

عرضه مستقیم انواع ورق ام دی اف خامنمایندگی های بسیاری در سرتاسر کشور وجود دارد که انواع ام دی اف را در طرح ها و ابعاد متنوع عرضه می نمایند. اما حتما در هنگام خرید ورق های ام دی اف مورد نیاز خود باید توجه داشته باشید که ورق ام دی اف باشد نه نئوپان چرا که نئوپان از خرده چوبی که همراه چسپ پرس شده تولید می گردد و ام دی اف از گرد چوب پرس شده همراه چسپ تولید می شود. شما اگر ورق ام دی اف مورد نیاز خود را از مراکزی که این محصولات را به صورت مستقیم عرضه می نمایند خریداری کنید می توانید محصول مورد نیاز خود را با قیمت مناسب تری خریداری نماید و از تخفیفات آن ها بهره ببرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.