ورق ام دی اف خام | خرید انواع ورق ام دی اف مرغوب از نمایندگی رسمی

ورق ام دی اف خام ازفرآوری چوب به روش خشک به دست می آید و دارای انواع مختلفی است.در زیر اسم انواع ام دی اف توضیح داده میشود.

 1. خام
 2. هایگلاس

انواع ام دی اف و کاربرد آنها:

 • ام دی اف نازک:قابل استفاده در دیوارپوش،پوشش سقف و کفپوش، صنعت خودروسازی،ساخت درب های چوبی و سطح پشتی کابینت ها میباشند.
 • ام دی اف ضخیم:برای ساخت رویه های نقش دار و  ماشین کاری مناسب میباشند.
 • ام دی اف با فرمالدئید کم:در صنعت مبلمان سازی و ساخت دکوراسیون از این نوع استفاده میشود.
 • ام دی اف مقاوم در برابر رطوبت:برای تولید این نوع از یک چسب ضدرطوبت استفاده میکنند که باعث میشود در برابر رطوبت مقاوم باشند.ام دی اف های معمولی در برابر رطوبت ابعادشان تغییرمیکند چون در انها به جای چسب مخصوص ، اوره فرمالدئید استفاده میشود.کاربرد این نوع ام دی اف  در وسایل حمام و دستشویی ،پله ها و پنجره ها میباشد.
  ام دی اف مقاوم در برابر حشرات: در ساخت این نوع ام دی اف ها موادحشره کش و ضدقارچ به کاربرده شده که از کاربردهای ان استفاده برای کفپوش ها میباشد.
 • ام دی اف مقاوم در برابر اتش:برای ساخت دیوارپوش و قفسه های فروشگاهی بسیار مناسب میباشد.
 • ام دی اف با روکش تزئینی:معروف ترین انواع روکش ام دی اف،روکش های ملامینه هستند و به دلیل استقبال زیاد از این نوع، مرکز فروش روکش ام دی اف بازار پررونقی را دارا میباشد.
 • ام دی اف های قالب گیری شده:بعنوان رویه کاربرددارند و درساخت درب های چوبی استفاده میشوند.
 • ام دی اف های خام:بعنوان ستون ها داخل ساختمان، در کفش سازی و اسباب بازی اسزی نیز استفاده میشوند و از مزایای ان شکل پذیر بودن و داشتن لبه های صاف، محکم و سبک بودن نسبت به چوب های رشته ای،داشتن سطح صاف ومتراکم و همچنین بسیار شبیه به چوب میباشد.

ورق ام دی اف خام | خرید انواع ورق ام دی اف مرغوب از نمایندگی رسمی

تولید عمده ورق ام دی اف خام درجه یک

تولید عمده ورق ام دی اف خام درجه یکدر ایران خرید و فروش ام دی اف بعنوان یکی از اصلی ترین محصولات چوبی مورد استفاده در دکوراسیون به یکی از پررونق ترین معاملات تبدیل شده است.به همین دلیل کارخانه ها ومراکز فروش در این باره بسیار رونق یافته اند. به دلیل وجود نوسانات در بازار نمیتوان به راحتی به کیفیت موادسازنده محصول و همچنین قیمت انها اعتمادکرد. علاوه بر واردات ام دی اف خام لازم به ذکر است که همه کارخانه های تولید ام دی اف در تهران متمرکز نیستند و در شهر های دیگرهم وجود دارند که توانسته اند میان زیادی ازنیاز های چوبی کشور را تامین کنند.بعنوان مثال در شهر اردبیل چهار کارخانه تولید ورق های ام دی اف وجود دارند که بعنوان یکی از شهر های مهم در حوزه تولیدی ام دی اف خام به شمار میرود.

خرید و فروش انواع ورق ام دی اف 3 میل

خرید و فروش انواع ورق ام دی اف 3 میلام دی اف سه میل پرینتی،ام دی افی است که ضخامت ان سه میل و روی ان را لایه ای رنگ پوشانده است. البته قطر لایه ام دی اف بهمراه رنگ ان سه میل میشود که برای افزایش کیفیت ان ، سه لایه رنگ وروی ان پوشش یو وی استفاده میشود.ام دی اف های سه میل با 4 نوع پوشش ساخته میشوند:

 1. ام دی اف سه میل پرینتی:سه لایه رنگ و در نهایت یک لایه یو وی قراردارد که در برابر تغییر رنگ از خود مقاومت نشان میدهد.
 2. ام دی اف سه میل ملامینه:کاغذ طرح دار روی آن قرار میگیرد.
 3. ام دی اف سه میل گلاسه:روی ان کاغذگلاسه سفید قرار میگیرد.
 4. ام دی اف سه میل پی یو: روی ان کاغذ اغشته به رزین پلی یورتان قرار میگیرد.

قیمت های سه میل ها بسته به مغزی که در ان ها استفاده میشود متغیر است.

بازار فروش عمده انواه ورق های ام دی اف

بازار فروش عمده انواه ورق های ام دی افقیمت نئوپان تخت درجه یک در ابعاد366*183 حدود 94000هزارتومان میباشد.

لیست قیمت فروش انواع ورق ام دی اف

لیست قیمت فروش انواع ورق ام دی افقیمت ام دی اف روکش چوب به نوع روکش ان بستگی دارد.و برای پیدا کردن بهترین مارک ام دی اف ایرانی باید به فروشنده اطمینان کرد که عضو اتحادیه باشند و دارای سابقه خوب.یکی دیگر از معیار ها داشتن رنگ با جلوه مناسب است و باید به ان دقت شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.