مواد شوینده ماشین ظرفشویی در بانه با انواع رایحه ها تولید می شود

برای چه کسانی مناسب است: افرادی که خواهان مواد شوینده ماشین ظرفشویی در بانه با رایحه دلپذیر هستند.

برای چه کسانی مناسب نیست: افرادی که به دنبال مقرون به صرفه ترین غلاف ها هستند.

همه محصولات خانم مایر  به خاطر رایحه‌های منحصر به فرد و در عین حال سبک‌شان محبوب هستند و این غلاف‌های شوینده ماشین ظرفشویی هیچ تفاوتی با هم ندارند.

این غلاف‌ها که در رایحه‌های با طراوت مانند لیمو، ریحان، و اسطوخودوس موجود هستند، رایحه‌های ملایم و طراوت‌بخشی دارند که تحسین برانگیز نیستند (معمولاً مدت زیادی پس از خشک شدن روی ظروف باقی نمی‌مانند).

ما قدردانی می کنیم که آنها بدون ترکیبات حیوانی، فسفات یا کلر فرموله شده اند، در حالی که همچنان دارای قدرت تمیز کنندگی قابل توجهی هستند که برای همه ماشین های ظرفشویی ایمن است.

در حالی که این محصول در هر غلاف کمی گرانتر از برخی از محصولات دیگر است که ما توصیه می کنیم، اما برای افرادی که به دنبال یک ماده شوینده ماشین ظرفشویی با رایحه دلپذیر هستند که اثربخشی و قدرت پاک کنندگی آن را به خطر نمی اندازد، ارزش هر پنی را دارد.

شوینده

در حالی که این غلاف ها بدون فسفات فرموله می شوند، لیست مواد تشکیل دهنده آنها شامل عطر مصنوعی و سیلیکات سدیم است که در صورت مصرف می تواند مضر باشد.

با این حال، این غلاف های ماشین ظرفشویی بهترین گزینه برای تمیز کردن موثر و کامل ظروف شما هستند فقط مطمئن شوید که آنها را دور از دسترس کودکان کوچک نگه دارید.

برای چه کسانی مناسب است: افرادی که می خواهند از شر لکه های ظروف خود خلاص شوند.

برای چه کسانی مناسب نیست: افرادی که راحتی غلاف های شوینده ماشین ظرفشویی را ترجیح می دهند.

این شوینده ژله ای ماشین ظرفشویی Cascade برای افرادی که می خواهند میزان مواد شوینده مصرفی خود را دقیقاً کنترل کنند، ایده آل است، که به سادگی با غلاف امکان پذیر نیست.

همچنین برای هر کسی که نمی‌خواهد با گرانول‌های کوچک باقی‌مانده از پودرهای پودری یا پودری سر و کار داشته باشد، عالی است.

این شوینده ژله ای ماشین ظرفشویی همراه با Dawn برای برش چربی، حاوی Oxi نیز برای از بین بردن لکه های باقی مانده از موادی مانند قهوه، چای، نشاسته و پروتئین است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.