مرکز فروش ام دی اف سفید معمولی

مرکز فروش ام دی اف سفید معمولی دارای لیست قیمتی می باشد که با ارائه به خریدار و طبعا توضیح کیفیت و ضخامت محصول می تواند انتخاب را برای خریدار آسان تر نماید. استحکام بالای این محصول در برابر فشار و وزن توانسته است رضایت کامل تولید کنندگان میز و صندلی را برآورده نموده و ر تولید انواع محصولات از آن استفاده نمود. ورق ام دی اف سفید نسبت به رنگ های دیگر از کارایی بیشتری در زمینه تولیدات برخوردار است.

مرکز فروش ام دی اف سفید معمولی

مشخصات فنی ام دی اف سفید

مشخصات فنی ام دی اف سفید امروزه استفاده از ام دی اف سفید در تولید انواع میز و کمد، کابینت های اداری و خانگی و … مشاهده نی شود. تنوع در مدل و کیفیت انواع ورق های ام دی اف، مدل های گوناگون محصولات ام دی افی را منجر می شود که گامی بزرگ در ارائه محصولات چوبی می باشد.

ام دی اف سفید تک رنگ ساده ترین نوع این محصول می باشد ولی طبیعتا از درجه کیفی مختلفی برخوردار است. از مشخصات فنی ام دی اف سفید می توان به استحکام بالای این محصول، ضد آب بودن و عدم تغییر رنگ لایه رویی آن اشاره کرد.

کیفیت متوسط این محصول عموما برای طبقات داخلی انواع کمد و کابینت مورد استفاده قرار می گیرد. برش این محصول طبق اندازه گیری دقیق با دستگاه های مخصوص صورت می گیرد.

کیفیت عالی این محصول که عموما از لایه رویی زیبا با دو مدل مات و براق برای تولید انواع کابینت متحرک و ثابت، تخت خواب، میز و کنسول، میز های اداری و انواع میز تحریر استفاده می شود. عموما مدل براق به علت لیز بودن و راحتی شستشو و تمیز کردن در استفاده از کابینت و محصولاتی که در فضای مرطوب و چرب می باشد مناسب می باشد.

خرید بی واسطه ام دی اف سفید

خرید بی واسطه ام دی اف سفید خرید ام دی اف سفید برای تولید انواع لوازم تزئینی دیواری و رومیزی مانند ساعت های چوبی، انواع قاب عکس ساده و طرح دار و …می تواند توسط خریداران تکی صورت بگیرد. خرید ورق این محصول در ابعاد بزرگ و کوچک متناسب با نیاز تولید کننده صورت می گیرد که عموما از قیمت های مختلفی براساس ابعاد خریداری شده برخوردار است‌.

خرید بی واسطه ام دی اف سفید هزینه خرید را بسیار پایین آورده و به نوعی منجر به صرفه اقتصادی می گردد. از این رو خریداران می کوشند با تهیه بدون واسطه این محصول بتوانند سود خود را از تولید محصولات ام دی افی افزایش دهند. قیمت ام دی اف معمولی سته به ضخامت محصول متفاوت می باشد. ضخامت بیشتر این محصول برای تولید لوازم بزرگ مانند کابینت به کار می رود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.