مرجع خرید ام دی اف خام 12 ميل

محصولات مشتق شده از چوب، پیشنهاد جالبی برای گسترش موادی است که در صنعت ساخت و سازهای داخلی، مبلمان و سایر موارد استفاده می شود. در میان محصولات مشتق شده از چوب، ام دی اف خام 12 ميل ​​”تخته فیبر با تراکم متوسط ​​- MDF” یکی از بهترین ها است. محصولی که شرایط کاری خوبی را ارائه می دهد. ما مرجع خرید این تخته چوبی هستیم.

مرجع خرید ام دی اف خام 12 ميل

کارایی ام دی اف خام 12 ميل

کارایی ام دی اف خام 12 ميل تخته MDF که در صنعت مبلمان در سراسر جهان تاسیس شده است ، با درج تدریجی در ساخت و سازهای مدنی ، با استفاده از تنوع گسترده ای از کاربردها سازگار است. MDF از نظر ماهیت خود ماده ای متنوع و مبتنی بر الیاف چوب است و محصولی سازگار با محیط زیست محسوب می شود.

صنعت چوب کارایی ام دی اف خام را به عنوان تخته های تولید شده خشک ، با الیاف لیگنوسلولزیک همراه با یک رزین مصنوعی یا یک ماده آلیاژی دیگر تعریف می کند ، با فشار دادن گرم ، به تراکم بین 0.50 تا 0.80 گرم در سانتی متر مکعب فشرده می شود ، فرآیندی که در آن چسبندگی کامل بین الیاف به چسب اضافه شده بستگی دارد. طبق نظر Youngquist (مخترع ام دی اف)  ام دی اف محصولی همگن ، یکنواخت ، پایدار ، با سطحی صاف و صاف است که قابلیت کار و ماشین کاری مناسب برای جا انداختن ، تراش ، برش ، پیچ ، مته و قالب را دارد. حتی از نظر کاهش استفاده از جوهر ، رنگ و لاک ، صرفه جویی در مصرف چسب در هر متر مربع ، علاوه بر ارائه پذیرش مطلوب برای دریافت پوشش های مختلف با ضخامت های مختلف ، اقتصادی تولید می کند.

آنها با چسب های اوره فرمالدئید چسبانده می شوند ، چوب های چوب قبلاً به تراشه تبدیل می شوند ، سپس تراشه های متوسط ​​برای فرآیند لکه زنی انتخاب می شوند. که از طریق یک فرآیند ترمومکانیکی انجام می شود ، جایی که لیگنین از روی تراشه های چوب خارج می شود. الیاف به دست آمده ، با استفاده از چسب حاوی (اوره ، رزین و موم) ذوب می شوند ، هنگامی که با چسب مخلوط می شود ، با فشار و درجه حرارت بالا به مرحله فشار می رسد ، همه این کارها به صورت خشک انجام می شود و یک تخته با تراکم متوسط ​​بدست می آید.

یکی از مزایای عمده تخته های MDF ، در رابطه با تخته نئوپان های معمول یا سنتی با تراشه های ضخیم (تخته های MDP) ، این است که می توان آنها را تراش ، حک ، قالب ، آسیاب یا پروفیل کرد ، چه روی صورت از تخته های MDF ، مانند لبه ها ، قالب ها یا پروفیل های تمیز را به دست می آورید ، مثل اینکه یک تکه چوب باشد. سطح تخته های MDF بسیار عالی هستند و می توانند هر نوع روکش مانند فرمکا ، ورق های چوب ، فویل ملامین ، کاغذ تزیینی و غیره را بچسبانند.

ارائه کننده ام دی اف خام 12 ميل

ارائه کننده ام دی اف خام 12 ميل اگر به دنبال خرید ام دی اف خام هستید با ید به شما تبریک بگوییم. زیرا شما بهترین فروشنده این کالا را یافته اید. ما برترین عرضه کننده تخته ام دی اف 12 میل خام در ایران هستیم. ارائه ام دی اف 12 ميل به صورت غیر حضوری و با یک تماس تلفنی توسط مجموعه ما صورت می پذیرد جهت ثبت سفارش خود با ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.