مراکز عرضه ام دی اف سفید آرین سینا

مجموعه ما از مراکز عرضه ام دی اف سفید آرین سینا سر ایران می باشد که قیمت به صرفه و ارزان را برای مشتریان رقم زده است. تخته های ام دی اف بادوام هستند، زیرا مواد به کار گرفته شده در تولید آنها در اثر تغییرات دما تغییر نمی کند و ترک نمی خورد و خشک نمی شود شما میتوانید برای خرید ام دی اف لوح سبز جنوب به صورت عمده از طریق سایت و همکاران بخش فنی ما در ارتباط باشید.

مراکز عرضه ام دی اف سفید آرین سینا

ام دی اف سفید چگونه تولید می شود؟

ام دی اف سفید چگونه تولید می شود؟ مرحله اول تولید ام دی اف سفید، تهیه مواد اولیه است. برای تولید MDF از کنده های گرد استفاده می شود که با استفاده از ماشین آلات از پوست تمیز می شوند و در ماشین های مخصوص به تراشه خرد می شوند. تراشه ها مرتب می شوند، شسته می شوند تا کثیفی، ماسه، سنگ ها از بین بروند و با بخار حرارت داده می شوند.

در مرحله دوم الیاف آماده می شوند و در پالایشگر، مواد تحت آسیاب قرار می گیرند. جرم به دست آمده توسط ماده ای محدود می شود که هنگام گرم شدن چوب آزاد می شود، بنابراین، متخصصان در ساخت ام دی اف می توانند با اطمینان بگویند که این یکی از سازگارترین محصولات با محیط زیست است.

سپس مواد از طریق خشک کردن می گذرد و در آنجا خشک می شود و از نظر رطوبت جرمی همگن دریافت می کند. سپس با کمک سیکلون ها هوا از آن خارج می شود. مرحله سوم تکنولوژی تولید ام دی اف ، فرم دادن و پیش پرس فرش است. الیاف بر روی یک دستگاه فرم دهنده خاص پردازش می شود، جایی که به لطف غلتک های شکل دهنده، تراز می شود. سپس سطح به دست آمده را روی ترازو وزن می کنند و پیش پرس می کنند و هوا را به این ترتیب از صفحه خارج می کنند.

مرحله آخر پرس قالب ام دی اف است. صفحه از پرس اصلی عبور می کند که در نتیجه، نوار ام دی اف تمام شده از آن بیرون می آید و با اره تقسیم بریده و به مدت 20-25 دقیقه خنک می شود و سپس با لایه های کاغذی رزین رنگ، روکش یا لمینت سفید رنگ تزئین می‌شوند.

پخش عمده ام دی اف سفید پویا

پخش عمده ام دی اف سفید پویا پخش عمده ام دی اف سفید برفی پویا از طریق سایت پیشرو با کیفیتی تضمینی و قیمت درب کارخانه انجام می پذیرد که به واسطه این نوع عرضه توانسته رضایت مشتریان را به نحو مطلوبی بالا نگه دارد. تکنولوژی تولید MDF این امکان را برای طیف گسترده ای از مصرف کنندگان فراهم کرد تا مواد با کیفیت بالا را با قیمت مقرون به صرفه به دست مشتریان برساند. تولید کنندگان ما توانستند با بهره گیری از این فناوری، تولیدات با کیفیت و ارزان قیمتی را ایجاد کرده و بازار صادراتی مناسبی را به وجود بیاورند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.