قیمت ورق ام دی اف سفید براق در ایران

بیشترین نوع ورق مصرفی در ایران برای اجرای پروژه های چوبی ورق ام دی اف سفید است. قیمت ورق ام دی اف سفید براق و مات در بازار امروز نسبت به گذشته دچار تغییراتی شده است. در حال حاضر انواع ام دی اف سفید با نرخ روز در بازار معامله می گردد.

رنگ سفید به خاطر عامه پسند بودن، مصرف زیادی در کشور ما داراست که در همین راستا کارخانه های تولیدکننده ورق ام دی اف بخش اعظمی از تولید خود را به ساخت و عرضه ورق ام دی اف با روکش سفید رنگ اختصاص می دهند.

همچنین ام دی اف سفید به دلیل داشتن قابلیت ست شدن با تمام فضاها و محیط های مختلف کاربرد و مصرف بسیار بیشتری نسبت به سایر رنگ ها دارد. ساخت تخت خواب دونفره ام دی اف فضایی فوق العاده شیک و دلنشین را ایجاد می نماید.

قیمت ورق ام دی اف سفید

انواع ورق ام دی اف سفید

مهم ترین قسمت یک ورق ام دی اف روکش آن است. یعنی این روکش پرس شده روی ام دی اف است که تعیین کننده رنگ و کاربرد این اوراق فشرده چوبی می شود.

روکش های سفید رنگ قابل پرس بر روی ام دی اف خام از جنس های مختلفی تولید می شود که مهم ترین روکش ها مات، ملامینه و هایگلاس یا براق می باشد.

در بین این موارد ام دی اف سفید مات بیشترین میزان مصرف را دارد چرا که برای اجرای فضاهایی که قابلیت دید ندارند و یا برای ساخت باکس های داخلی کابینت ها از ورق ام دی اف سفید استفاده می شود.

اما قیمت ورق ام دی اف سفید براق یا هایگلاس اکلیلی برای ساخت کابینت هایگلاس اکلیلی نسبت به سایر روکش ها بیشتر است. این مورد نیز بیشتر برای پوشاندن فضاهایی که در دید هستند مانند درب کابینت ها مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت ورق ام دی اف سفید براق

قیمت انواع ورق ام در اف سفید در بازار

با توجه به مواردی که در پاراگراف قبلی به آن ها اشاره شد قیمت هر یک از اوراق ام دی اف سفید با روکش های متفاوت، مختلف است.

ولی همانطور که اشاره شد قیمت ورق ام دی اف سفید براق نسبت به دیگر مدل ها و البته با توجه به ضخامت و ابعاد آن بیشتر است.

با این حال بازار ام دی اف این روزها ثبات کافی ندارد و نمی توان قیمت ثابتی نسبت به اوراق ام دی اف ارائه کرد، ولی معاملات روزانه در جریان است و با نرخ روز خرید و فروش صورت می گیرد.

ام دی اف سفید صابونی

خرید ام دی اف سفید صابونی

ام دی اف سفید صابونی یکی از پر کاربرد ترین ورق های سفید موجود در بازار است. این ورق در ایران توسط شرکت های متعددی تولید می شود که هر کدام با کیفیت های متفاوتی این محصول را با قیمت بالا یا پایین بر اساس کیفیت و متریال استفاده شده عرضه می کنند.

از مهم ترین تولیدکننده های ورق ام دی اف سفید صابونی ایرانی می توان به کارخانه زیر اشاره نمود:

  • کارخانه ام دی اف آرین سینا
  • کارخانه ام دی اف لوح سبز
  • کارخانه ام دی اف نقطه
  • کارخانه ام دی اف آرتا
  • کارخانه ام دی اف ملامین سازه پویا
  • کارخانه ام دی اف ملامین سازه تبریز
  • کارخانه ام دی اف آذر آغاج
  • کارخانه ام دی اف لوح سبز
خرید ام دی اف سفید صابونی

شرایط فروش انواع ورق ام دی اف

امروزه ام دی اف به عنوان یکی از مهم ترین مواد اولیه جهت اجرا و طراحی انواع دکوراسیون های داخلی، اداری و خانگی است که این امر موجب شده استفاده از این ورق ها بیش از پیش افزایش یابد.

بر این اساس بسیاری از توزیع کنندگان و فروشندگان بزرگ به صورت عمده نسبت به خرید و فروش و معامله انواع ورق ام دی اف سفید، ورق ام دی اف خام و رنگی اقدام می کنند.

از طرفی فروش انواع ورق ام دی اف این روزها در بازار به صورت نقدی انجام می پذیرد که دلیل عمده و اصلی آن این است که کارخانه تولیدکننده محصولات خود را صرفا به صورت نقدی به بازار عرضه می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.