قیمت ام دی اف سفید جدید

ام دی اف جز فراورده های چوبی به حساب می اید. ام دی اف نوعی تخته فیبر است که در وسایلی مانند کابینت،کمد،تخت و میزناهارخوری و … به کار برده میشود‌. ام‌دی‌اف بعد از تولید، قابلیت روکش کردن دارد. روکش‌های تزیینی، علاوه بر زیبایی که دارد باعث دوام بیشتر آن نیز می شود. روکش ملامینه متداول‌ترین نوع روکش برای ام‌دی‌اف است.ام دی اف را می توان در رنگ های متنوعی تهیه کرد. ام دی اف سفید جدید به علت قیمت مناسبی که دارد جایگاه ویژه ای در بازار چوب پیدا کرده است.

قیمت ام دی اف سفید جدید

با ام دی اف سفید جدید آشنا شوید

با ام دی اف سفید جدید آشنا شوید ام دی اف سفید جدید بیشتر بر پایه چوب هستند و از چوب های نرم مانند چوب درخت کاج تولید می شوند. ام دی اف هم به صورت خام و هم به صورت روکش شده به بازار عرضه میشود. امروزه از ام دی اف سفید برای کابینت های اشپزخانه بسیار استقبال می شود چون هم قیمت مناسب تری نسبت به چوب دارند و هم دارای ویژگی هایی است ازجمله:قابلیت ابزارخوری و سنباده زنی، سطح صاف و قابلیت شکل پذیری، نداشتن معایبی که چوب دارد، قابلیت رنگ امیزی و روکش های چوبی و غیرچوبی، مقاومت در برابر فشرده شدن و زیبایی ظاهری.

قیمت ام دی اف سفید با توجه به انواع آن و ضخامت کار متفاوت است اما با این حال در برابر چوب از قیمت خیلی مناسبی برخوردار است و شاید یکی از مهم ترین علت معروفیت ام دی اف، همین قیمت مناسب باشد.ام دی اف انواع مختلفی دارد با ویژگی های خاص خود که در ادمه مطلب به آن می پردازیم.

ام دی اف نازک که در رویه درها،کف کشو ها، پست کابینت ها و… مورد استفاده قرار می گیرد.

ام دی اف ضخیم که در پایه های میز، کابینت، ساخت سازه های معماری و ستون هاو… کاربرد دارد‌.

ام دی اف با فرمالدئید کم که در مبلمان و مواردچوبی که در مدارس و بیمارستان ها به کار می رود کاربرد دارد.

ام دی اف مقاوم در برابر رطوبت که درحمام و دستشویی، کابینت دور ظرفشویی، پنجره ها، کفپوش ها و… به کار می رود.

مقاوم دربرابر حشرات که برای پارتیشن ها، قفسه فروشگاه ها و پشت دیوار ها کاربرد دارد.

و…. .

توزیع ام دی اف سفید جدید

توزیع ام دی اف سفید جدید توزیع ام دی اف سفید به صورت عمده و جزئی قابل فروش است. در خرید ام دی اف عمده می توان هم به روش مستقیم و هم به صورت غیر مستقیم از طریق واسطه ها خریداری نمود. طبیعی است که با حذف واسطه ها، می توان با قیمت مناسب تری کالای مدنظر را خریداری نمود. ام دی اف توسط کارخانه هایی که در سراسر کشور وجود دارد به همه جا ایران توزیع می شود. در حال حاضر بعضی از تولیدکنندگان اقدام به صادرات کالای خود نموده اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.