فروش ورق ام دی اف 3 میل | واردات مستقیم انواع ورق ام دی اف به صورت عمده

ام دی اف مخفف واژۀ تخته ویبر با چگالی متوسط است. ام دی اف نوعی تخته فیبر است که به روش خشک تولید و به بازار عرضه می شود. ام دی اف 3 میل یکی از محصولات ام دی اف می باشد که نام آن به خاطر ضخامت آن می باشد. فروش ورق ام دی اف 3 میل گاهی با ضخامت 2/7 میلی متر نیز مشاهده می شود که ضخامت واقعی را ندارند.

از ام دی اف در ساخت مصنوعات چوبی بسیاری می توان استفاده کرد که دارای قابلیت انعطاف پذیری و صیقل کاری، شکل دهی و لبه های صاف، عدم وجود معایب چوب و … می باشد.

فروش ورق ام دی اف 3 میل | واردات مستقیم انواع ورق ام دی اف به صورت عمده

بازار فروش ورق ام دی اف 3 میل

بازار فروش ورق ام دی اف 3 میل قیمت ام دی اف 3 میل رنگی از قیمت ورق ام دی اف خام 8 میل در بازار کمتر می باشد. به همین دلیل نیز با میزان تقاضای زیادی از سوی خریداران مواجه می شود. این نوع ورق ام ادی اف با کاربرد های فراوانی که دارد جزء پرفروش ترین محصولات محسوب می شود.

لیست قیمت انواع ورق ام دی اف

لیست قیمت انواع ورق ام دی اف قیمت فروش ام دی اف خام ایرانی با کمترین میزان ممکن برای خریداران عمده در نظر گرفته می شود. قیمت ام دی اف 3 میل دورو از ام دی اف خام کمتر می باشد.

قیمت فیبر 3 میل به توجه به کاربردهای آن و میزان تقاضا از ام دی اف کمتر می باشد.  لیست قیمت ام دی اف خام ایرانی را می توان از طریق اینترنت بدست آورد.

شرکت های تولید کننده ورق ام دی اف

شرکت های تولید کننده ورق ام دی اف امروزه ام دی اف به عنوان یکی از متریال های اصلی ساختمان سازی و دکوراسیون مورد استفاده مردم قرار گرفته است. به دلیل جمعیت زیاد شهر و نیاز بسیار زیاد مردم، مرکز فروش ام دی اف در تهران در بازار جنوب و برخی از مناطق بصورت پراکنده قرار دارند که عرضه محصولات و فرآورده های چوبی را بر عهده دارند.

با افزایش تقاضای مردم جهت ایجاد فضای مدرن در محل سکونت و کار استفاده از ام دی اف رونق گرفت. ابعاد ورق ام دی اف در بازار مختلف می باشد و با توجه به نیاز مصرف کننده می توان از شرکت های تولید کننده ورق ام دی اف را تهیه کرد.

ابعاد ام دی اف به‌ طور معمول عبارتند از:

  • 1830 در 4100 میلی متر
  • 1830 در 3660 میلی متر
  • 1830 در 2440 میلی متر
  • 1220 در 2440 میلی متر

برای تولید ام دی اف از خرده های چوب ها استفاده می شود.

ام دی اف را پس از تولید می توان روکش نمود که علاوه بر زیبایی باعث دوام بیشتر آن می شوند. روکش های ملامینه رایج ترین روکش برای ام دی اف است که در آن کاغذ آغشته به چسب با فشار و حرارت به ام دی اف چسبانده می شود.

از ویژگی های ام دی اف می توان به دارا بودن خواصی شبیه سایر ورق های فشرده چوبی اشاره کرد که باعث ارتقا و تقاضای زیاد آن در بازار شده است.

مواد شیمیایی استفاده شده در ام دی اف باعث مصونیت آن در برابر موریانه، حشرات و قارچ ها می شود.

گرما و سرما باعث تغییر شکل ام دی اف نمی شود اما ام دی اف اگر در معرض آب قرار گیرد متورم می شود که برخی از محصولات ام دی اف این مشکل را به دلیل ضد آب بودن ندارند.

ام دی اف های ضخیم طبق استاندارد به کلاس های 30-45 میلی متر و 45-60 میلی متر گفته می شود که کاربرد آن در رویه کاری کابینت ها، ستون کاری و سازه های معماری می باشد. از ام دی اف های نازک در ساخت کف کشوها، دیوارکوب ها و پشت کابینت استفاده می شود. از ام دی اف های مقاوم در برابر آتش در ساخت پارتیشن ها و پوشش دیوار استفاده می شود.

صادرات ورق ام دی اف به عراق

صادرات ورق ام دی اف به عراق امروزه صادرات به جهت ارزی آوری به داخل کشور و ایجاد چرخه اقتصادی از اهمیت فراوانی برخوردار است. صادرات موجب افزایش رونق و فروش محصولات ایرانی و افزایش اشتغال بیکاران می شود. از آنجا که بهترین گزینه برای صادرات محصولات داخلی کشورهای دوست و همسایه بوده به همین دلیل صادرات انواع مختلف ورق ام دی اف با کیفیت تولید شده در کارخانه های داخلی به کشور عراق از سال 97 آغاز شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.