فروشندگان ام دی اف وارداتی چین

ام دی اف وارداتی چین دارای طرح ها و رنگ های بسیاری بوده و هم چنین دارای کیفیت بسیار خوبی می باشد. ام دی اف این روز ها کاربرد بسیاری داشته و برای تهیه ی کابیت ها، تخت خواب و انواع کند ها و ویترین ها از آن استفاده می سود. با توجه به استفاده زیاد از تخته های ام دی اف، میزان محصولات تولیدی کفاف چرخ تولید را نمی دهد، به همین دلیل میزان قابل توجهی از آن را وارد کشور می شود. این چوب ها توسط تجار وارد کشور شده و در مراکز ارائه کننده ی ام دی اف توزیع و پخش می شود.

فروشندگان ام دی اف وارداتی چین

کیفیت ام دی اف وارداتی چین

کیفیت ام دی اف وارداتی چین ام دی اف هایی که در کشور چین ساخته شده، کیفیت بسیار زیادی داشته و در بازار های مصرف توزیع و پخش می شود. ام دی اف های مرغوب همگی دارای ویژگی های خاصی می باشند، که اکثر ام دی اف های وارد شده از کشور چین از آن ها برخورداند. کیفیت این محصولات به قدری بالا می باشد که با ام دی اف نقطه در حال رقابت هستند.

۱_ این چوب ها به صورت خام و برش نخورده وارد کشور شده و سپس در کارگاه های تولیدی مصرف می شوند. مقاومت سطع آن ها بالا بوده و به راحتی شکسته و برش داده نمی شوند، برای پرداخت آن ها می بایست از دستگاه های مخصوص چوب بری استفاده کرد.

۲_ ام دی اف ها اکثر از تخمیر و فشرده سازی پودر چوب تهیه می شوند، ام دی اف های چینی بافت بسیار خوبی و محکمی دارد.

۳_ یکی از ویژگی های مهم در ام دی اف روکش بسیار سالم و ضد آب می باشد، اگر روکش دارای خلل و فرج بوده و حتی در اندازه ی کم آب به آن نفوذ کند، کاملا از بین می رود.

۴_ پس از قرار گرفتن پیچ و فلزات مختلف در ان دی اف، حالت چوب هم چنان ثابت مانده و در اثر فشار پیچ ها نمی شکند. بعضی از چوب های بی کیفیت پس از پرچ شدن له شده و عرو می ریزند.

خرید مستقیم ام دی اف خام لوح سبز

خرید مستقیم ام دی اف خام لوح سبز ام دی اف خام واناچای توسط تولید کنندگان چینی ساخته شده و مرز ها را طی کرده و وارد بازار مصرف ایران شده اند. کمپانی های وارد کننده، ام دی اف ها را به صورت مستقیم به متقاضیان و کارگاه های تولیدی ارسال می کنند، تا از افزایش قیمت کالا ناشی از وجود واسطه های مختلف جلوگیری شود.

با خرید مستقیم ام دی اف از کمپانی ها، قیمت کمتری پرداخت کرده و کالا های تولیدی مانند کمد، کابینت، سرویس خواب با قیمت کمتری به بازار ارائه می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.