فروشنده ام دی اف خام عمده

ام دی اف خام عمده، از الیاف و باقی مانده های بی مصرف چوب تهیه می شوند. فروشنده های این محصول محصولات خود را به صورت حضوری و غیر حضوری به مصرف می رسانند. ام دی اف خام دارای بازار هدف خاصی برای فروش مبی باشد که با شناسایی این بازارها می توان حجم معاملات ام دی اف خام را افزایش داد.

فروشنده ام دی اف خام عمده

مشخصات فنی ام دی اف خام عمده

مشخصات فنی ام دی اف خام عمده ام دی اف خام، یکی از انواع فرآورده های مرکب چوبی است. برای ساخت ام دی اف خام از الیاف چوبی یا سایر مواد لیگنوسلولزی استفاده می شود. این الیاف مانند سلول های تشکیل دهنده ساختار چوب هستند که با استفاده از روش های مختلف از چوب جدا می شوند و در مرحله اول به صورت مجموعه ای تحت عنوان تشک الیاف درآمده و در مرحله بعد با فشرده شدن به شکل تخته نهایی در خواهند آمد. ام دی اف خام به عنوان مواد اولیه فینیش های مختلف ورق ام دی اف شناخته می شود که به صورت زیر قابل عرضه مبی باشد؛

  • ام دی اف هایگلاس
  • ام دی اف ملامینه
  • ام دی اف پلی گلاس
  • ام دی اف PVC
  • ام دی اف با روکش لمینت

تولید کننذگان دم دی اف خام در داخل کشور قادر به پاسخگویی نیاز های داخل کشور نمی باشند بنابراین برای تهیه ام دی اف خام مورد نیاز بازار، قسمتی از آن با واردات ورق خام از کشور هایی مانند روسیه، ترکیه، چین و تایلند تامین می شود. ورق های ام دی اف خام در ضخامت های مختلفی از ۳ تا ۳۲ میلی متر تولید می شود و ابعاد رایج آن به صورت زیر است:

  • ۲۸۰*۲۱۵ cm
  • ۳۶۶*۱۸۳ cm
  • ۲۴۴*۱۸۳ cm
  • ۲۴۴*۱۲۲ cm

تولید ورق های ام دی اف در این ابعاد باعث شده است که فروش این ورقه ها در ایران با توجه به کاربرد های مختلفی که دارد افزایش یابد.

قیمت خرید ام دی اف خام عمده

قیمت خرید ام دی اف خام عمده قیمت ام دی اف عمده تحت تاثیر عوامل مختلفی همچون کیفیت محصول، داخلی یا خارجی بودن،ابعاد، ضخامت، نوع خرید(خرید ام دی اف عمده و هر محصول دیگر از قیمت مناسب تری نسبت به خرید خرده ی آن محصول برخوردار می باشد.) و … بستگی دارد. امروزه با توجه به مشغله های کاری زیاد بسیاری از خریداران زمان کافی برای خرید حضوری را ندارند. بنابراین فروشندگان این محصول در سراسر کشور دارای سایت هایی برای فروش آنلاین محصولات خود می باشند که در این سایت ها مشخصات محصول، قیمت محصول و… قابل رویت می باشد. با مراجعه به این سایت ها و مطالعه مشخصات محصول خریدار می تواند محصول موردنظر خود را سفارش دهند و در عرض کمتر از 24 ساعت تحویل نمایند. اکثر این ثایت ها دارای مشاور نیز می باشند که آماده ی پاسخ گویی به تمام سوالات خریداران هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.