فردی با زیتون سیاه ترکیه از ایست قلبی نجات پیدا کرد

زیتون سیاه ترکیه پادشاه زیتون ها، کالاماتای محبوب، بنفش تیره، با پوستی تنگ، براق، براق و شکل بادامی زیبا هستند. آنها معمولاً در سرکه شراب قرمز، شراب قرمز و/یا روغن زیتون برای طعمی غنی، دودی و میوه ای نگهداری می شوند.

این گونه کاندیدای عالی برای تاپناد است، اما من دوست دارم آنها را به سادگی با مقداری گل کلم بوداده سرو کنند.

زیتون Castelvetrano رایج ترین میان وعده زیتون ایتالیا است. سبز روشن، آنها اغلب به عنوان دولچه (شیرین) شناخته می شوند و از Castelvetrano، سیسیل، از گونه زیتون nocerella del belice می آیند.

آنها رنگ سبز کرمیت، گوشت گوشتی، کره ای و طعم ملایم دارند. آنها را با پنیر شیر گوسفند و یک شراب سفید ترد سرو کنید.

زیتون سیاه ترکیه

این زیتون های سبز غول پیکر در Cerignola، در منطقه Puglia ایتالیا، پاشنه چکمه، برداشت می شوند. آنها ترد و فوق العاده کره ای هستند. اندازه سنگین آنها باعث می شود که به راحتی پر شوند – آنها به ویژه با سیر، پنیر، کیپر و آنچوی خوب بازی می کنند.

این زیتون‌های ریزه‌پوست و جت سیاه از جنوب فرانسه دل‌نواز هستند. زیتون های چاق و چروکی ابتدا خشک شده، سپس در آب نمک کهنه می شوند، گوشتی، اندکی تلخ و مملو از طعم معطر هستند. آنها به خصوص با روغن زیتون پرووانسال و گیاهان معطر مانند رزماری و آویشن پوشیده شده اند.

زیتون های نیون را با روغن زیتون پرووانسال و گیاهان معطر مانند رزماری و آویشن بپوشانید.

زیتون‌های نیکوازی که روی انواع درخت زیتون به نام «Le Cailletier» رشد می‌کنند، یک عنصر حیاتی در غذاهای کلاسیک ریویرای فرانسه هستند، مانند سالاد نیکواز و تاپناد. اما آنها به همان اندازه به تنهایی فوق العاده هستند. Niçoise کمی قاطع، اما نه بی نظیر، عطر گیاهی فریبنده ای با نت های ضعیف شیرین بیان دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.