عرضه کنندگان ام دی اف ملامینه صابونی

عرضه کننده گان ام دی اف ملامینه صابونی بیش ترین فروش را در انواع عرضه کنندگان ام دی اف ها دارند. به دلیل رنگ سفید ام دی اف ملامینه و صابونی این مدل در تمام دکوراسیون ها استفاده می شود و هر کس با هر سلیقه ای می تواند از رنگ سفید آن برای طراحی و دکوراسیون منزل استفاده کند. ام دی اف ملامینه و صابونی به این دلیل که با همه ی رنگ ها می توان آن را ترکیب کرد بسیار مورد پسند افراد می باشد.

عرضه کنندگان ام دی اف ملامینه صابونی

ضخامت ام دی اف ملامینه صابونی

ضخامت ام دی اف ملامینه صابونی رنگ سفید ام دی اف ها برای فضا های بسته موارد استفاده بیش تری دارد چون فضای کوچک را بزرگ تر نشان می دهد و این رنگ بسیار آرامش بخش است. ام دی اف های سفید استحکام و مقاومت بیش تری دارند بر خلاف رنگ مشکی که همه ی آلودگی ها را رو سطح نشان می دهد، همیشه تمیز می باشد و خیلی کم متوجه آلودگی رو سطح آن می شویم. کیفیت ام دی اف ملامینه و صابونی بر چند عامل بستگی دارد:

  • برند و تولید کننده
  • مواد اولیه
  • ضخامت

ضخامت ام دی اف ملامینه صابونی 16 میلی متر و طول آن ها 366 سانتی متر و عرض آن ها 186 سانتی متر می باشد. ضخامت مناسب آن ها باعث دیر تر خراب شدن ام دی اف می شود و هم چنین ضخامت آن ها باعث بالا رفتن کیفیت و رضایت مصرف کننده می باشد. طول و عرض همه ی ورق های ام دی اف یک اندازه می باشد اما ضخامت آن ها طبق درجه بندی های متفاوت است که بر قیمت آن ها تاثیر می گذارد.

قیمت فروش ام دی اف ملامینه صابونی

قیمت فروش ام دی اف ملامینه صابونی به خاطر برند های مختلف تولید کننده ی ام دی اف که در بازار موجود می باشند قیمت ام دی اف ملامینه متفاوت می باشد. اگر مستقیم و بدون واسطه از کارخانه محصول را تهیه کنید از کیفیت کالا مطمئن هستید و با قیمت مناسب تری می توانید آن را خریداری نمایید که این باعث سود آوری و صرفه جویی در هزینه ی شما می شود. در هر شهر علاوه بر برند های مختلف قیمت ها نیز متفاوت می باشد.

هم چنین با توجه به کیفیت و استحکام و مقاومت کالا شما می توانید گران تر یا ارزان تر محصول را تهیه کنید. همین طور با توجه به اینکه فروش ام دی اف صابونی در دو مدل ام دی اف ملامینه صابونی سفید مات و سفید براق در بازار موجود می باشد، هر دو نمونه محصول تقاضای بسیار خوبی در بازار دارند اما سفارش سفید براق بیش تر از سفید مات می باشد و به همین خاطر است که گران تر نیز می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.