عرضه مستقیم ام دی اف سفيد آسا

 ام دی اف سفيد آسا نوعی تخته فیبر با چگالی متوسط ​​است و دارای کلمه معنی است، این ماده ای مبتنی بر چوب است که از طریق ترکیب فیبرهای چوب به همراه رزین مصنوعی به صورت تخته تولید می شود و در گرما سخت می شود. مجموعه ما اقدام به عرضه مستقیم ام دی اف سفید آسا نموده است.

عرضه مستقیم ام دی اف سفيد آسا

مشخصات فنی ام دی اف آسا

مشخصات فنی ام دی اف آسا از این MDF به لطف مزایایی که دارد ، در صنعت مبلمان خصوصاً در تولید مبلمان پانل به طور فعال استفاده می شود. از جمله مشخصات ام دی اف آسا این است که در برابر گرما و رطوبت بسیار مقاوم است. سطح میز MDF صاف و صاف است. برای رنگ آمیزی مناسب است صاف بودن سطح MDF برای رنگ آمیزی بسیار مناسب است. علاوه بر این ، سطح آن برای پوشش مناسب است. لبه ها صاف هستند و همچنین سطح و مدل های تزئینی دلخواه می توانند ایجاد شوند. Mdf از محصولات چوب طبیعی و سایر تخته سه لا مهندسی شده ارزان تر است. در نتیجه حرکت آسان ابزارهای برش ، ایجاد سرعت و دقت لازم برای ایجاد مدل مورد نظر ضروری است. محصولات مهندسی مانند MDF به منظور دارا بودن برخی از خصوصیات که چوب طبیعی نداشته و ارزانتر تهیه می شود ، تولید شده است به عبارت دیگر ، مناطق زیادی در آنجا استفاده می شود که از چوب طبیعی استفاده می شود. با این حال ، بیشتر در بخش ساخت و ساز و مبلمان ، در محصولات تزئینی خاص ترجیح داده می شود. به دلیل تراکم و قدرت استحکام آن در بخش ساخت و ساز ترجیح داده می شود. در صنعت مبلمان ، گرچه هزینه یک عامل مهم است ، اما به لطف بسیاری از ویژگی هایی که در بالا ذکر کردیم ، مانند شکل دهی آسان ، رنگ آمیزی ، مقاومت در برابر رطوبت ، این ماده اولین انتخاب است.

تخته های الیافی مطابق با استانداردهای ترکیه سه نوع هستند. اینها؛ تخته های فیبر نرم ، متوسط ​​و سخت. تخته فیبر سخت متوسط ​​(MDF) طی 25 سال گذشته به طور فزاینده ای در صنعت مبلمان استفاده شده است. توزیع یکنواخت الیاف در هر نقطه از MDF و وجود بسیار متراکم آن باعث می شود که لبه های تخته ها و همچنین هر دو طرف توسط دستگاه بدون هیچ گونه شکستگی یا شکاف بین ذرات مواد پردازش شوند. به این ترتیب با موفقیت در تولید قطعاتی مانند تاپ های رومیزی MDF ، پانل های درب ، جلو کشوها با سطح زره پوش و پروفیل استفاده می شود. MDF که از سطح کاملاً صاف و همگنی برخوردار است ، پایه بسیار خوبی در نقاشی ، فویل تزئینی یا پوشش چوب ایجاد می کند. این خصوصیات باعث می شود که MDF در بسیاری از کاربردها به عنوان جایگزین چوب جامد مورد استفاده قرار گیرد. موادی مانند رنگ و لاک را می توان مستقیماً روی MDF قرار داد و الگوها را روی آن چاپ کرد. در نگه داشتن پیچ و چسب بدون مشکل است. علاوه بر این ، MDF-X (MDF با فرمالدئید کم) MDF-H (MDF مقاوم در برابر آب ، رطوبت) MDF-I (MDF مقاوم در برابر آتش) می تواند با ویژگی های فنی بسیار حساس تولید شود. تخته خرده چوب و MDF پوشیده شده از یک تخته ملامین نازک به نام لمینت به عنوان نئوپان و MDFlam شناخته می شوند.

مرجع فروش ام دی اف سفيد آسا

مرجع فروش ام دی اف سفيد آسا مجموعه ما معتبر ترین و بزرگترین مرجع فروش ام دی اف سفید آسا در ایران می باشد. این محصولات با بهترین فرایند تولید و به روز ترین دستگاه ها تولید شده اند. در صورتی که به این ماده نیاز دارید می توانید جهت ثبت سفارش این ام دی اف با ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.