صادرکننده ام دی اف سفید آرتا

ام دی اف سفید آرتا گونه خاصی از ام دی اف های دارای روکش است که در برابر رطوبت و ضربه فوق العاده مقاوم است. ام دی اف های سفید آرتا در دو مدل براق و مات تولید می‌شوند و امروزه صادر کننده ام دی اف سفید به عنوان معتبرترین تولیدکننده این محصول در ایران شهرت بسیار زیادی دارد و شهرت محصولات آن به گوش جهانیان رسیده است. به گونه‌ای که تولید کننده این محصول جزو بزرگ ترین صادرکنندگان ام دی اف های ایرانی در جهان محسوب می‌ شود.

صادرکننده ام دی اف سفید آرتا

موارد استفاده از ام دی اف سفید

موارد استفاده از ام دی اف سفید ام دی اف جی وان یک ام دی اف جذاب و زیباست که رنگ سفیدی دارد. این ام دی اف سفید اصولاً برای ساخت لوازمات چوبی نظیر میز، تلویزیون، سرویس خواب، کابینت، کمد، میز غذاخوری و غیره استفاده می شود. در واقع ام دی اف های سفید بر روی سطح خود دارای یک روکشی از جنس ملامینه هستند که این روکش سفید رنگ ملامینه خواص جذابی را به این نوع از ام دی اف ها بخشیده است.

ام دی اف های سفید در برابر رطوبت فوق العاده مقاوم هستند. به همین جهت است که اصولاً ام دی اف های سفید در سطح کانتتر کابینت ها و یا درب آن ها استفاده می شوند و طول عمر زیادی دارند و هنگامی که در معرض رطوبت قرار می‌گیرند به هیچ عنوان در سطح آن ها برآمدگی ایجاد نمی‌شود.

روکش سفید رنگ استفاده شده در سطح ورق ام دی اف در برابر سایش و ضربه فوق العاده مقاوم است. به همین دلیل هنگامی که انواع ام دی اف سفید برای ساخت میز غذا خوری یا سایر لوازمات چوبی استفاده می‌ شوند، طول عمر این فراورده های چوبی را دوچندان می‌ کنند و در طول استفاده از این نوع از ام دی اف ها هیچ گونه خط و خشی بر روی سطح محصولات ایجاد نمی شود.

پخش کلی ام دی اف سفید پارس نئوپان

پخش کلی ام دی اف سفید پارس نئوپان ام دی اف سفید پارس نئوپان همانند نمونه های خاصی از ام دی اف های ایرانی نظیر ام دی اف سفید لوح سبز تا حدی توانسته است رضایت بسیاری از مشتریان داخلی را جلب کند. به همین دلیل این نوع ام دی اف به عنوان پر فروش‌ ترین ام دی اف ایرانی سفید در بازار شناخته می‌ شود.

به دنبال این میزان استقبال از این فرآورده های چوبی پخش کلی ام دی اف سفید پارس به صورت کلی و گسترده در تمام نقاط ایران به طور یکسان انجام می شود تا این ام دی اف در هر نقطه از ایران یک قیمت ثابتی داشته باشد و به طور مداوم قیمت آن دچار تغییر نشود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.