شرکت پخش ام دی اف سفيد ايزوفام

ام دی اف سفيد ايزوفام جزء بهترین ام دی اف های موجود در بازار های ایران است این  نوع از  ام دی اف ها در دسته ام دی اف های  ملامینه قرار دارند. توسط کشور ایران ساخته می شوند و دارای نشان استاندارد ملی ایران هستند که در برند ایزوفام به بازار عرضه می شوند. جنس لبه های این نوع ام دی اف از پی وی سی ساخته میشود و معمولا ضخامت اکثر آنها ۱۶ میلی متر است و بجز رنگ سفید رنگ بندی های مختلفی هم دارد. 

شرکت پخش ام دی اف سفيد ايزوفام

کیفیت ام دی اف سفيد ايزوفام

کیفیت ام دی اف سفيد ايزوفام


ام دی اف های ایزوفام از جنس نئوپان های درجه یک و با استفاده از روکش های بسیار با کیفیت ساخته می شوند. البته روکش هایی که برای ساخت این  ام دی اف ها چه رنگ سفید و یا رنگ های دیگر بکار برده می شود تولید داخلی ندارند و به ایران وارد می شوند. بیشتر این روکش ها از کشور هایی مانند کره و ایتالیا به ایران وارد می شوند که مهم ترین عامل افزایش  کیفیت ام دی اف ايزوفام بوده است و وجود این روکش های با کیفیت و بسیار زیبا باعث شده است که قیمت این نوع ام دی اف نیز از مدل های دیگر بیشتر شود. در ساخت این ام دی اف ها از ماده رزین به کار برده می شود که موجب ایجاد مقاومت بالا در آنها شده است. رو کش های ام دی اف های  دارای طرح های مختلفی هستند. این روکش ها وارداتی که کیفت بسیار بالایی دارند موجب افزایش خریداران این مدل از ام دی اف شده است و باعث شده که میزان فروش این ام دی اف ها از مدل های پر طرفدار دیگر نیز  مانند ام دی اف های هایگلاس بیشتر شود. 

تولید کننده ام دی اف سفيد ايزوفام

تولید کننده ام دی اف سفيد ايزوفام

وجود چند عامل مهم  مانند روکش ها بسیار زیبا و مقامت خیلی بالا و کیفیت درجه یک و دوام طولانی مدت و استفاده از ماده رزین در ساخت ام دی اف های ایزوفام باعث شده که خریداران ام دی اف برای کار هایی مانند ساخت کمد دیواری این مدل  از  ام دی اف  را انتخاب کنند. ام دی اف های ایزوفام اگر چه روکش آنها وارداتی است اما در اکثر شهر  های ایران فوش و تولید می شود و بازار پر رونق آنها باعث شده که تولید کننده ام دی اف های مختلف به تولید این مدل از ام دی اف نیز بپردازند. اما به دلیل مواد با کیفیت و درجه یک و گران قیمتی که در ساخت آنها به کار برده می شود با وجود تولیدات زیادی که دارند باز هم قیمت تقریبا بالایی دارند.‌

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.