سرامیک زاگرس در برابر حرارت و یخ زدگی مقاوم است

محصولات سرامیک زاگرس  مقاوم در برابر اسید در ساخت و سازهای مدرن بسیار محبوب هستند.

سرامیک های مقاوم در برابر اسید نه تنها در برابر اسیدها، بلکه در برابر سایر معرف های شیمیایی نیز مقاوم هستند که به استفاده فعال آن نه تنها در صنایع شیمیایی، بلکه در صنایع غذایی، پزشکی و متالورژی کمک می کند.

ساختار متراکم محصولات نه تنها مقاومت اسیدی، بلکه نفوذ ناپذیری گاز، چگالی بالا، استحکام دی الکتریک و ضریب انبساط حرارتی پایین را نیز فراهم می کند.

مقاومت اسیدی، استحکام و مقاومت در برابر یخ زدگی سرامیک ها را می توان با تف جوشی در فاز مایع با شیشه ای شدن سطح ذرات با استفاده از شارها و افزودنی های تشکیل دهنده شیشه مقاوم در برابر شیمیایی افزایش داد.

در دهه های اخیر، علاقه به ساخت مصالح سرامیکی به شدت افزایش یافته است.

طیف محصولات سرامیکی مورد استفاده در ساخت و ساز بیش از ۲۰۰۰ نوع مختلف است.

سرامیک

این محدوده ساخت و ساز جامع ساختمان ها، محوطه سازی در داخل محل و قلمرو مجاور خانه را فراهم می کند.

چشم انداز قابل توجهی برای استفاده از سرامیک در ساخت و ساز به دلیل تنوع خواصی است که به شدت به ترکیب بار و روش ساخت بستگی دارد.

توانایی تنظیم خواص محصولات نهایی در طیف گسترده ای، سازگاری با محیط زیست، مقاومت در برابر حرارت و یخ زدگی، حرارت کم و هدایت الکتریکی – همه اینها از مزایای محصولات سرامیکی است.

معایب سرامیک ها، که شامل شکنندگی و همچنین هزینه بالا می شود، با انتخاب ترکیب بار و توسعه مواد کامپوزیتی جدید که مزایای سرامیک و پلیمرها را ترکیب می کند، با موفقیت حل می شود.

مزایا و معایب ذکر شده باید در هنگام انتخاب منطقه و شرایط عملیاتی در نظر گرفته شود، که امکان استفاده مؤثر از محصولات سرامیکی را برای محافظت از سطوح و سازه ها از انواع مختلف تأثیرات و ظاهر زیبایی به آنها می دهد.

در روش پلاستیکی تهیه جرم و شکل دادن، مواد اولیه را در رطوبت طبیعی یا از قبل خشک شده با افزودنی های آب مخلوط می کنند تا خمیری با رطوبت ۱۸ تا ۲۸ درصد به دست آید.

این روش تولید مصالح ساختمانی سرامیکی ساده ترین، کم مصرف ترین و در نتیجه رایج ترین است.

در موارد استفاده از خاک رس های پلاستیکی متوسط ​​و پلاستیکی متوسط، سست و مرطوب با محتوی متوسط ​​اخلاط خارجی که به خوبی خیس شده و به توده ای همگن تبدیل می شوند، استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.