سرامیک خانه ایی که در ساخت فضاپیما استفاده می شود!

انواع سرامیک خانه برای سرامیک های کف از نظر شکل و رنگ انواع مختلفی دارند، سرامیک های کف ساده، سرامیک های کف سه بعدی و انواعی به صورت پارکت و غیره وجود دارند.

به طور کلی سرامیک های کف به شرح زیر طبقه بندی می شوند: سرامیک براق یا صیقلی: این نوع به راحتی تمیز می شود و خراشیده نمی شود و مورد پسند بسیاری از افراد قرار می گیرد و از دیگر مزایای آن این است که ظاهری مجلل به کف می دهد اما به راحتی لیز می خورد بنابراین توصیه می شود که در کف آشپزخانه یا حمام استفاده نمی شود.

سرامیک نسبتاً براق است: به عنوان بهترین نوع شناخته می شود زیرا به راحتی تمیز می شود و در همه مکان ها قابل استفاده است.

سرامیک

سرامیک خشن با نقش های برجسته: مشخصه آن این است که ظاهری زیبا به مکان می بخشد، اما به دلیل سهولت چسبیدن چربی و گرد و غبار به آن، تمیز کردن آن دشوار است.

سرامیک کم جذب آب: مشخصه این نوع این است که منافذ سطحی آن بسته است و از نشت رطوبت به داخل جلوگیری می کند.

سرامیک با جذب آب بالا: مشخصه این نوع این است که منافذ سطحی آن پهن بوده و برای کف اتاق ها و همچنین کف راهروها مناسب است زیرا مانع از انتقال صدا از طریق آن می شود.

سرامیک ها از خاک رس و آب ساخته می شوند و گروهی از ترکیبات شیمیایی به آن اضافه می کنند تا خواص متفاوتی به آن ببخشند.

مانند سطح صاف، سختی بالا، انعطاف پذیری و سرامیک در انواع و اشکال مختلف تولید می شود و همچنین در ساخت بسیاری از موارد مانند کاشی و آجر نسوز، ظروف و ظروف مورد استفاده در آشپزخانه و برخی موارد استفاده می شود.

اجزای فضاپیما با استفاده از آن ساخته می شود و گاهی اوقات سرامیک ها را پوشش می دهند و شیشه به آن اضافه می کنند و پس از اتمام کار ضد آب است تا جلوه زیبایی به آن ببخشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.