خریدار عمده ام دی اف خام لوح سبز

یکی از وسایلی که به طور گسترده در صنعت ساخت لوازم چوبی مورد استفاده قرار می گیرد ام دی اف است. مطمئنا همه شما این نام را شنیده اید ولی شاید اطلاعات دقیقی از ترکیبات و ساختار ورقه های ام دی اف نداشته باشید. ما در این مطلب شما را با این وسایل و کاربردهای آن ها آشنا خواهیم کرد. مراکز پخش، ام دی اف خام لوح سبز را در حجم عمده به خریداران عرضه می کنند.

خریدار عمده ام دی اف خام لوح سبز

مشخصات ظاهری ام دی اف خام

مشخصات ظاهری ام دی اف خام ام دی اف ماده اولیه ساخت اکثر لوازم چوبی همچون تخت، کمد، مبلمان، کابینت و … است. این وسایل را با استفاده از خرده های چوب می سازند. برای این کار، این خرده چوب ها را با مقدار معینی چسب، رزین، رنگ و … ترکیب کرده، سپس در معرض فشار و حرارت مشخصی قرار می دهند، تا همه اجزای آن کاملا به هم چسبیده یا به عبارتی پرس شود.

در این حالت ورقه هایی با ضخامت و متراژ های مختلف ایجاد می شود که می توان از آن برای ساخت هر وسیله ای استفاده نمود. ویژگی ها و مشخصات ظاهری ام دی اف خام شامل موارد زیر است:

  • قابلیت شکل پذیری بالا
  • قابل صیقل دادن
  • قابل برش همچون قطعات چوب
  • قیمت بسیار مناسب تر از چوب
  • تولید انبوه و در دسترس بودن

برای افزایش زیبایی ظاهری ورقه خام ام دی اف، می توان آن را با رنگ های مختلفی تولید کرد، یا اینکه از پوشش های متنوعی برای رویه این ورقه ها استفاده نمود. این پوشش ها در مرحله پرس به سطح آن ها می چسبند.

تولید این محصول در راستای حفاظت از جنگل ها و محیط زیست، جلوگیری از قطع بی رویه درختان و استفاده بهینه از ضایعات چوب بوده و از نظر اقتصادی برای جوامع بسیار سود آور است.

بازار فروش ام دی اف خام لوح سبز

بازار فروش ام دی اف خام لوح سبز شرکت لوح سبز، تولید کننده بزرگ ام دی اف خام در کشور بوده و محصولاتی بسیار مرغوب و با کیفیت را با بکار گیری دستگاه های پیشرفته و با تکیه بر دانش روز دنیا ساخته و روانه بازار های مصرف سراسر ایران می کند. این تولیدات، با برند لوح سبز، در بازار های فروش ام دی اف در حجم عمده و با نرخ بسیار مناسبی به متقاضیان ارائه می گردند.

مراکز رسمی پخش و فروش ام دی اف خام، چون محصول را مستقیما از کارخانه وارد کرده و آن را به قیمت تولیدی دریافت می کنند، سود بسیار کمی نیز برای فروش در نظر می گیرند. به این ترتیب خرید این وسایل از این مراجع صرفه اقتصادی خیلی زیادی دارد.

ساخت و یا خرید لوازم ساخته شده از جنس MDF خیلی ارزان تر و به صرفه تر خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.