خریدار انواع ام دی اف خام مالزي

ام دی اف خام مالزي از نمونه های باکیفیت و بسیار مقاوم در صنایع چوب و کابینت سازی به شمار می آید که با ضخامت های استاندارد عرضه می شود. این نوع محصولات مقاومت مطلوبی در برابر عوامل محیطی و به ویژه رطوبت دارند که همین موجب انتخاب آنها در ساخت انواع ملزومات چوبی شده است. به عنوان خریدار عمده و فعال بازار، چه ویژگی از این محصولات شما را ترغیب به خرید می کند؟

خریدار انواع ام دی اف خام مالزي

مقاومت ام دی اف خام چگونه است؟

مقاومت ام دی اف خام چگونه است؟ از ترکیب کردن ذرات چوب با رزین ها و واکس های مخصوص نوعی صفحه های چوبی تولید می شوند که به آنها ام دی اف می گویند و دارای چگالی بین 650 تا 800 کیلوگرم بر متر مکعب هستند. شکل ظاهری انواع صفحه ام دی اف چندان زیبایی ندارد و به همین علت از روکش های مخصوصی جهت محافظت از لایه اصلی و افزایش زیبایی آن استفاده می کنند. همانطور که می دانید روکش ملامینه پرکاربردترین این صفحه ها در صنعت چوب و ام دی اف به شمار می آیند.
ام دی اف ها از نظر ضخامت به دو دسته کلی مدل های نازک و ضخیم دسته بندی می شوند که از نظر استاندارد گروه اول با ضخامت 1.8 تا 5.2 میلی متر تولید می شوند و به ام دی اف بسیار نازک شهرت دارند. نمونه های دیگر نیز دارای ضخامت 5.2 تا 6 میلی متر هستند. این در حالی است که ام دی اف ضخیم به کلاس های 30 تا 45 میلی متری و 45 تا 60 میلی متری دسته بندی می شوند.
در این بین مقاومت ام دی اف خام اهمیت و نقش بسزایی در کیفیت نهایی و طول عمر آنها دارد. از جمله ویژگی ها و مزیت این محصولات با توجه به میزان مقاومت آنها در برابر کلیه عوامل محیطی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مقاوم در برابر حشرات و حمله انواع قارچ ها
  • مقاومت بالا در برابر آب و رطوبت
  • قابلیت مقاومت نسبی در برابر حرارت
  • عدم تغییر شکل در برابر ضربه و تحمل وزن سنگین

فرروشگاه عرضه ام دی اف خام مالزي

فرروشگاه عرضه ام دی اف خام مالزي امروزه علاوه بر تولیدات داخلی انواع ام دی اف خام وارداتی از کشورهای مالزی و تایلند نیز به عنوان مدل های باکیفیت، کاربردهای متعددی در صنایع تولید کابینت آشپزخانه، مبلمان و دیگر ملزومات چوبی دارند. ام دی اف واناچای و دانگوا دو مدل از پرفروش ترین تولیدات وارداتی از مالزی هستند.
قیمت و نرخ فروش ارقام وارداتی با توجه به نوسانات بازار و نرخ ارز مبادلاتی همواره با نوسانات گسترده ای همراه است. به همین علت نیز انتخاب مراکز عرضه مستقیم و فرروشگاه عرضه ام دی اف خام اصل اهمیت زیادی در اطمینان از کیفیت ها و تضمین کارآیی و کیفیت محصول سفارشی خواهد داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.