خریدار ام دی اف خام کاسپين

ام دی اف خام کاسپين محصولی چوبی است که به صورت تخته ای ساخته شده است که با چسب موم و رزین تحت دما و فشار بالا پس از شکستن بقایای چوب سخت یا نرم و تبدیل آنها به الیاف چوب، شکل گرفته است. خریدار ام دی اف خام کاسپین هستید؟ با ما تماس بگیرید.

خریدار ام دی اف خام کاسپين

مواد اولیه در تهیه ام دی اف جیست؟

مواد اولیه در تهیه ام دی اف جیست؟ به طور کلی ، تخته فیبر ساختاری همگن دارد که به سبب مواد اولیه ام دی اف است. بنابراین ، می توان آنها را مشابه چوب جامد پردازش کرد. به عنوان مثال می توان آنها را آسیاب و پروفایل کرد. عمدتا بین MDF (تخته فیبر با چگالی متوسط) و HDF (الیاف تخته با چگالی بالا) تفکیک می شود. گرایش به خصوص تخته فیبر نازک به ضخامت 1 میلی متر (THDF و UT-HDF) است.

تخته فیبر با تراکم متوسط ​​(MDF) در ایالات متحده آمریکا اختراع شد و در اواخر دهه 1980 در اروپا شیوع بیشتری یافت. MDF در درجه اول در صنعت مبلمان و کف سازی و همچنین در طراحی داخلی. زمینه های دیگر کاربرد درب ، روکش داخلی در صنعت خودرو ، صنعت ساخت و ساز و ساخت نیمه هادی است. تخته ها می توانند تخته سه لا ، چند لایه ، لاک خورده یا روکش شده باشند. تخته هایی با ضخامت از 1.2 میلی متر تا 60 میلی متر تولید می شوند. چگالی می تواند از 600 کیلوگرم در متر مکعب تا 1200 کیلوگرم در متر مکعب باشد. تخته هایی با تراکم بیشتر از 800 کیلوگرم در متر مربع معمولاً به عنوان HDF شناخته می شوند. آنها عمدتا به عنوان عناصر تحمل کننده برای صنعت کف سازی (کفپوش لمینت) استفاده می شوند. در کل ، حدود 100 میلیون متر مربع (2016) تخته MDF / HDF در سراسر جهان تولید می شود.

بیشتر تخته ها روکش دار یا لاکی هستند. قدیمی ترین شکل سنتی پوشش ، روکش است. امروزه با لمینیت های کاغذی آغشته به ملامین و کمی رزین جایگزین می شود. ویژگی های مواد تخته های مشتق شده از چوب به طور خاص برای زمینه های کاربردی در نظر گرفته شده است. از این طریق تخته نئوپان ، MDF و تخته های الیاف یافت می شود. آنها به طور گسترده ای در ساخت و ساز مدرن ، دکوراسیون داخلی و ساخت مبلمان استفاده می شود. علاوه بر این ، زمینه مهمی از کاربردها در ساخت کف توسعه یافته است. به عنوان ماده یاتاقان برای کف های پارکت و ورقه ورقه. به خصوص نئوپان و OSB با چسب ضد آب. اینها به عنوان پایه ای برای کف و عناصر دیوار نقش مهمی در دکوراسیون داخلی دارند. 

برش پانل ها به شکل نهایی و خرد کردن لبه های نامنظم پس از فشار دادن به طول و عرض ، می تواند بلافاصله پس از فشار دادن انجام شود. یعنی در حالی که تخته گرم است. اما همچنین هنگام ترک یک ایستگاه خنک کننده یا پس از ذخیره سازی طولانی تر. هنگامی که ما از ابزارهای برش چوب در کارهای طولی و برش عرضی استفاده می کنیم ، در درجه اول مجموعه های آسیاب قطعه ای کاربیدی یا آسیاب های الماس پلی کریستالی است. دما و به همراه آن درجه سخت شدن تخته ، برای نتایج برش هنگام انتخاب مناسب ترین ابزار تعیین کننده است.

عرضه کننده ام دی اف خام کاسپين

عرضه کننده ام دی اف خام کاسپين عرضه کننده ام دی اف کاسپین بهترین محصولات ام دی اف را با قیمت استثنایی و کیفیت بالا به شما عرضه می کند. این محصولات از بهترین مواد اولیه ام دی اف ساخته شده اند و سعی کرده اند که خیال مشتری را از بابت محصولی که خریداری می کند راحت کنند. این محصولات خرید خود را برای صرفه جویی در وقت و هزینه عزیزان و تسریع سرعت فرایند خرید به صورت اینترنتی، تماس تلفنی قرار داده است. برای ثیت سفارش اقدام کنید و فرصت را از دست ندهید. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.