تولید کننده ام دی اف خام پارس

ام دی اف خام پارس یکی از برند های ام دی اف کشور عزیزمان ایران می باشد. در ابتدا اول باید متوجه تفاوت ام دی اف خام و غیر خام شویم. به ام دی افی که روکش نداشته باشد، ام دی اف خام گفته می شود که بسته به نوع کار، جنس و طرح و رنگ روکش ام دی اف فرق می کند. در ادامه به بررسی ضخامت انواع ام دی اف می پردازیم. 

تولید کننده ام دی اف خام پارس

ضخامت انواع ام دی اف خام

ضخامت انواع ام دی اف خام ام دی اف ها ضخامت های متفاوتی دارند؛ که البته این به کاربرد آن بر می گردد؛ مثلا ضخامت ام دی اف کابینت آشپزخانه با ضخامت ام دی اف یک قفسه کتاب بسیار متفاوت است. 

بعضی می گویند که ام دی اف ورژن جدیدی از چوب های سبکی مثل نئوپان است و درخواست جهانی برای استفاده از این نوع چوب افزایش یافته است، به طوری که فروش ام دی اف خام نیز از فروش چوب های دیگر هم بیشتر شده است. 

ام دی اف در واقع از خرده های چوب تشکیل شده است کخ به وسیله فشار زیاد و گاهی مقداری چسب تراکم بین خرده چوب ها بسیار کم شده است. این ویژگی سبب شده است که ام دی اف در برابر رطوبت از سایر چوب ها مقاوم تر شود. البته باید مراقب باشیم که هنگام کار با آن دچار خراشیدگی ام دی اف نشویم؛ زیرا مقاومت آن را در برابر رطوبت و حرارت بسیار پایین می آید. 

مراکز فروش ام دی اف خام پارس

مراکز فروش ام دی اف خام پارس ام دی اف خام نسبت به چوب سطحی صاف و صیقلی داشته و دارای ترک نمی باشد. شاید به همین دلیل است که مردم از ام دی اف در وسایل آشپزخانه خود استفاده می کنند. گاهی بهتر است که به جای ام دی اف از نئوپان استفاده کنیم. در مواقعی که ابعاد وسیله مورد استفاده زیاد باشد و نیاز به سبک بودن داشته باشد. مثل درب های کمد دیواری که به دلیل کمتر کردن وزن و کمتر کردن هزینه باید به جای ام دی اف از نئوپان استفاده کنیم. البته مرکز خریدی که از آن ام دی اف خریداری می کنیم بسیار مهم است. 

هنگام خرید ام دی اف به کیفیت، ضخامت و مرکز خرید آن توجه بسیاری نمایید؛ زیرا اگر در مورد این مسئله دقت زیادی نداشته باشیم باعث می شود تا از کیفیت پایین لوازم منزل برخوردار شویم. در رابطه با همین مسئله می توانید با اطمینان خاطر کامل به ما اعتماد کنید و دکور منزلتان به ما بسپارید. جهت اطلاعات بیشتر و سفارش ام دی اف خام پارس با ما در ارتباط باشید تا از نهایت دقت و کیفیت در زندگیتان استفاده کنید. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.