توزیع ام دی اف خام واناچای

یکی از مواد اولیه برای همه انواع ام دی اف از نوع ملامینه گرفته تا هایگلاس و غیره ورق های ام دی اف خام هستند که می توانند انواع بسیار مختلفی داشته باشند که یکی از آنها ام دی اف خام واناچای است که دارای کیفیت عالی است و توزیع آن می تواند نیاز کارگاه ها و کارخانه های تولید کننده انواع ام دی اف را تامین کند و نیاز آنها را به بهترین این ماده خام برآورده سازد و به این ترتیب تامین کننده نیاز آنها باشد.

توزیع ام دی اف خام واناچای

مشخصات کامل ام دی اف خام واناچای

مشخصات کامل ام دی اف خام واناچای ام دی اف خام واناچای یکی از انوع ام دی اف تایلندی است که دارای کیفیت بسیار عالی است و در تهیه بهترین های ورق ام دی اف مورد استفاده قرار می گیرد و کیفیت آن فوق العاده زیاد است به همین جهت ام دی اف هایی که برای آنها از ورق مذکور استفاده شده است طول عمر بالایی دارند و می توانند دوام بیشتری داشته باشند.

این ورق خام دارای تراکم بسیار بالایی است و این یکی از ویژگی های بسیار خوب آن است چون آن را نسبت به رطوبت بسیار مقاوم می کند و باعث می شود تا در تولید انواع محصولات چوبی مانند کابینت آشپزخانه، قفسه کتاب، کمد دیواری و دهها مورد دیگر مورد استفاده قرار بگیرد.

از مشخصات این ورق همچنین می توان به توان بالای آن پیچ خوری اشاره کرد و این که می توان در آن اتصالات پیچی بسیار عالی ایجاد کرد که در اتصال ورق ها به هم می تواند مورد استفاده قرار بگیرند و به این ترتیب محصولات چوبی به دست آمده از آن بسیار مقاوم خواهند بود.

این ورق خام نسبت به حریق نیز بسیار مقاوم است و چون فشردگی بالایی دارد شعله ور نمی شود بنابراین می تواند از این جهت بسیار عالی باشد همچنین قدرت چسبندگی روکش های مختلف به آن بسیار زیاد است و می توانند نهایت اتصال به آن را داشته باشند.

نرخ ورق ام دی اف نقطه

نرخ ورق ام دی اف نقطه ام دی اف نقطه که به ام دی اف سه میل نیز معروف است از جمله پرکاربردترین انواع این محصول است که در بخش های خاصی از محصولات چوبی مانند کابینت یا کمد می تواند مورد استفاده قرار گیرد و با قطر کمی که دارای میخ خوری بسیار خوبی است با چسب می تواند به بخش های دیگر چوبی متصل شود.

با نرخ بسیار خوبی می تواند در ابعاد و اندازه های مختلف آن بسیار متفاوت باشد بنابراین کسانی که مایل به تهیه این ورق هستند و به آن به شکل تعداد بالا نیاز دارند باید با ابعاد و اندازه های مختلف آن به خوبی آشنایی داشته باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.