تامین کننده عمده ام دی اف خام

ام دی اف خام عمده یک ماده استثنایی سازگار با محیط زیست است که در هنگام کار هیچ بویی از بدن خارج نمی شود و می تواند در مراکز نگهداری از کودکان استفاده شود. این بسیار بادوام است ، که به شما امکان می دهد قفسه های گسترده ای را بدون ترس از افتادگی طراحی کنید ، و همچنین امکان ساخت عناصر مبلمان خم را فراهم می کند. MDF می تواند در برابر تغییرات شدید دما و رطوبت بالا مقاومت کند! در مورد مواد گران تر (به عنوان مثال چوب طبیعی) نمی توان همین حرف را زد.

تامین کننده عمده ام دی اف خام

چگونگی تولید ورقه های MDF

چگونگی تولید ورقه های MDF ورقه MDF از الیاف چوب مخصوص تهیه شده با افزودن مقدار کمی چسب ، که به عنوان رزین اوره-فرمالدئید استفاده می شود. برای تولید یک متر مکعب MDF ، حدود 1.5 … 2 متر مکعب مواد اولیه چوب ، حدود 100 کیلوگرم رزین اوره-فرمالدئید و 3 … 5 کیلوگرم سخت کننده مورد نیاز است. بعضی اوقات هیچ سخت کننده ای استفاده نمی شود.

تهیه مواد اولیه

فیبر برای تولید تخته MDF از کنده درختان درخت به دست می آید. برای این منظور ، از چوبهای کوچک ، کج و سایر ارزان قیمت استفاده می شود که برای تولید روکش یا چوب اره مناسب نیست. به لطف استفاده از مواد اولیه ارزان قیمت MDF کاملا مقرون به صرفه است.

ابتدا چوب ها در دستگاه های خردکن مخصوص خرد شده و پس از آن تراشه های تمام شده به قطعات تقسیم شده و شسته می شوند. گرگرفتگی باید پوست و سایر ناخالصی ها را از روی تراشه ها پاک کند. فقط تکه های چوب باقی مانده است. تراشه هایی با ابعاد حدود 25x15x10 میلی متر. بخارپز می شود ، بزرگتر دوباره خرد می شود و كوچكترین قسمت اصلاً در تولید شركت نمی كند و همراه با پوست و سایر مواد زائد سوزانده می شود.

بخارپز شدن

برای نرم كردن لیگنین و ساده كردن خرد كردن تراشه های چوب ، آن را با بخار گرم – ابتدا در دمای حدود 100 درجه سانتیگراد ، و سپس در 175 … 185 درجه سانتیگراد تیمار می كنند.

خرد کردن تراشه های چوب

چوب بخارپز شده وارد تصفیه خانه می شود و در آنجا به توده ای یکدست از الیاف چوب تبدیل می شود. در آنجا ، در تصفیه کننده ، رزین ها ، امولسیون پارافین و یک ماده سخت کننده اضافه می شود ، اگر چنین چیزی توسط این فن آوری فراهم شده باشد.

خشک کردن الیاف چوب

برای فشار دادن MDF ، فیبر چوب با رطوبت حدود 9٪ مورد نیاز است و در خروجی از تصفیه کننده بسیار بیشتر است. بنابراین الیاف چوب با هوای گرم خشک می شود.

فشار دادن

الیاف خشک شده صاف شده و از قبل تحت فشار قرار می گیرد تا فرشی متراکم و بدون حفره و ناهمواری ایجاد شود. در طول فشار دادن قبل ، حجم الیاف حدود 6 برابر کاهش می یابد و شروع به شباهت به یک تخته چوب بسیار شل می کند.

بازار مرکزی ام دی اف خام عمده

بازار مرکزی ام دی اف خام عمده مجموعه ما بازار فروش MDF درجه یک خام عمده در ایران است. MDF خام تخته ای ساخته شده از بخش خوب چوب. اندازه تراشه بسیار کوچکتر از نئوپان است. برای تولید مواد ، خاک اره خشک شده فشار داده می شود ، که قبل از آن پارافین به آن اضافه می شود. با توجه به اینکه ذرات بسیار ریز هستند ، محصول حاصل متراکم و با دوام از آن خارج می شود. در حین کار ، فرمالدئیدهای مضر از خود ساطع نمی کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.