بیماران دیابتی با خوردن سرکه انار دیگر نیاز به تزریق انسولین ندارند

وقتی محققان شروع به جستجوی دلایلی کردند که سرکه انار شکم ما را محکم می کند، متوجه شدند که آنزیمی به نام AMPK را فعال می کند.

دکتر کارول جانستون، محقق سرکه ایالت آریزونا، توضیح می‌دهد: «فعال‌سازی AMPK مانند چرخاندن کلید برای شروع سوزاندن چربی برای انرژی درون سلول‌ها است.

و در حالی که ما در هر جایی که فلفل داریم سود می‌بریم، غلظت بالای سلول‌های چربی در قسمت‌های میانی بدن به این معنی است که این ناحیه بیشتر کوچک می‌شود.

طبق یافته های ایالت آریزونا، مصرف سرکه همراه با وعده های غذایی می تواند افزایش قند خون را تا ۵۴ درصد کاهش دهد.

و قند خون ثابت به این معنی است که ما انسولین بسیار کمتری تولید می کنیم هورمونی که کالری اضافی را به عنوان چربی شکم ذخیره می کند. نقش انار؟

همچنین به ثابت نگه داشتن قند خون کمک می کند.

شوفرو کوک می گوید: «پایان دادن به افزایش قند یک پیروزی مضاعف است، زیرا انسولین کمتر به این معنی است که ما چربی شکمی جدید کمتری ذخیره می کنیم و چربی شکمی موجود را به راحتی آزاد می کنیم.

جانستون تأیید می کند که هر زمان قند خون بهتر کنترل شود، گرسنگی و هوس کاهش می یابد.

 

بعلاوه، به لطف آنتی اکسیدان های عرضه شده توسط انار، سرکه پوم سطح هورمون گرسنگی، لپتین را بهبود می بخشد.

برای سال‌ها، دانشمندان می‌دانستند که اسید استیک موجود در سرکه کبد ما را تحریک می‌کند تا تجزیه چربی را تسریع کند.

چه چیزی آنها را شگفت زده کرد؟ هنگامی که هفت نوشیدنی سرکه مورد آزمایش قرار گرفتند، سرکه انار تا حد زیادی قوی‌ترین بود، سرکه مخلوط شده با گیلاس، جینسینگ و حتی زغال اخته.

کارشناسان تشخیص دادند که چهار ترکیب مختلف در انار از جمله دو ترکیب که قبلاً شناسایی نشده بودند اثر اسید استیک را تسریع می‌کنند.

رژیم انار و سرکه برای کاهش وزن

سرکه انار چقدر می تواند به کاهش وزن کمک کند؟

تحقیقات روی سرکه به تنهایی نشان می دهد که افراد غیر رژیمی به طور متوسط نیم پوند در هفته وزن کم می کنند.

در همین حال، خوانندگانی که شروع به نوشیدن تونیک‌های پوم سرکه کردند در حالی که از غذای سالم نامحدود لذت می‌بردند، طی هفت روز به سایز جین رسیدند.

جنیس هولار، مادر کانادایی، ۲۵ ساله که بیش از سه اینچ از وسط خود فاصله گرفت، می‌گوید: «من دوست دارم این غذا با غذای معمولی و ارزان کار کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.