با دفتر شطرنجی یاسر مهری خود را باهوش تر کنید

یادداشت برداری در هر زمینه ای از زندگی ما بسیار رایج است. با این حال، برای به تصویر کشیدن ایده ها بر روی دفتر شطرنجی یاسر مهری صفحات کاغذ پیوسته ، به یک دفترچه یادداشت نیاز داریم.

بنابراین، مهم است که یاد بگیرید آن چیست و انواع مختلف نوت بوک های موجود را یاد بگیرید.

به همین دلیل، ما توضیح خواهیم داد که برخی از آنها چقدر مفید هستند. علاوه بر این، متوجه خواهید شد که برای هر نوع فعالیتی که می خواهید یکی وجود دارد. با هر کاری که می توانید با یکی از این نوت بوک ها انجام دهید شگفت زده خواهید شد.

چه نوع نوت بوک هایی وجود دارد؟
باور کنید یا نه، نوت بوک ها تنوع زیادی دارند، خب، ما به دفترچه یا یادداشت عادت کرده ایم. با این حال، نوع فعالیت های مدرسه ، تنوع بسیار زیادی دارد. از جمله قابل توجه ترین آنها نقاشی و مربع است.

دفتر

علاوه بر این، نوت بوک های برچسب دار و تعاملی را در بازار دریافت خواهید کرد که به خلاقیت زیادی بستگی دارد . به همین ترتیب، ما دفترچه سفر و سفرنامه را خواهیم دید که به طور گسترده در دنیای دریایی استفاده می شود.

آنها برای ثبت سفرها و حکایات از تعطیلات شما، افزودن عکس با برچسب و برش مفید هستند.

ما قبلاً نوت بوک های معمولی و فعالیتی را می شناسیم. آنها به ما کمک می کنند تا نوشتن خودکار کودکان را با توجه به طراحی خطوط آنها بهبود بخشیم. به همین دلیل در زیر به تعدادی از جالب ترین آنها اشاره می کنیم.

دفترچه یادداشت برگدار چیست؟
این نوع نوت‌بوک معمولاً در محیط‌های رسمی‌تری استفاده می‌شود. خوب، ما دفترچه برگه‌دار را در نهادهای رسمی گرفتیم. از آنجایی که برگه های کاغذ پیوسته آنها شماره گذاری شده است.

به همین دلیل، بهترین گزینه برای ثبت رسمی رویدادها یا برنامه ها هستند.

یعنی با دفترچه‌های برگ‌دار، یک عدد در بالا یا پایین هر صفحه دارند. مشخصه اصلی آن تداوم در شمارش است. بنابراین، جدا کردن برگها بدون شناسایی غیرممکن است. بنابراین برای تنظیم صورتجلسه و سایر اسناد قانونی ایده آل است.

نوت بوک پنتاگرام چیست؟
در این مورد به دفترچه هایی برای نوشتن و خواندن موسیقی اشاره می کنیم. از آنجایی که میلی متر (میلی متر) خطوط، اجازه می دهد تا نت های ملودی را یادداشت کنید. استفاده از نوت بوک پنتاگرام آسان است، زیرا هنرمند باید هنگام نواختن آلت موسیقی آن را دستکاری کند.

 

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.