با استفاده از مایع ظرفشویی پریل لیمو لکه های مقاوم رنگی لباس را به سادگی پاک نمایید!

ماشین‌های ظرفشویی پریل می‌توانند به‌طور خودکار شسته و خشک شوند و این باعث می‌شود تا به یک وسیله خانگی محبوب با ضریب نفوذ تا ۷۰ درصد در اروپا و ایالات متحده تبدیل شود اگرچه ضریب نفوذ داخلی هنوز پایین است، اما هر سال با نرخ رشد دو رقمی در حال افزایش است.
خشک کن لباس که ده ها سال پیش عرضه شد، اخیراً به یکی از لوازم ضروری خانه تبدیل شده است.

اما این عقیده است که مایع ظرفشویی پریل لیمو به زودی رونق خواهد گرفت بیایید بفهمیم ماشین ظرفشویی چقدر موثر است، چگونه ماشین ظرفشویی انتخاب کنیم و چگونه از آن استفاده کنیم.

از جمله اصول نظافت ماشین ظرفشویی، مهمترین آنها 1) مواد شوینده انحصاری و 2) استفاده از آب با دمای بالا است.

مایع ظرفشویی

انحصاری مخصوص ماشین های ظرفشویی دارای سفید کننده بر پایه اکسیژن به عنوان ماده اصلی آن است و قدرت پاک کنندگی قوی تری نسبت به شوینده های عمومی آشپزخانه دارد زیرا خاصیت قلیایی قوی تری دارد.

همچنین استفاده از ماشین ظرفشویی توصیه نمی شود زیرا می تواند به روکش ماهیتابه یا قابلمه آسیب برساند زیرا باعث ایجاد واکنش های شیمیایی می شود که باعث می شود مواد غذایی یا کثیفی ها با آب قوی پاک شوند.

·
ماشین ظرفشویی هایی که از آب با دمای بالا استفاده می کنند از آب با دمای بالا 55 تا 85 درجه سانتی گراد استفاده می کنند که در از بین بردن آلودگی هایی مانند چربی موثر است تا قدرت پاک کنندگی را افزایش می دهد.

با توجه به اینکه دمای آب داغی که هنگام شستن ظروف با دست دست شما را نمی سوزاند معمولاً 40 تا 45 درجه سانتیگراد است، دمای کاملاً بالایی است.

تبخیر را تسریع کنید تا سریع خشک شود:
بسته به محصول، 1) تراکم گرمای نهان 2) دمیدن 3) هوای گرم به سرعت آب باقی مانده روی ظروف غذاخوری را تبخیر کرده و آن را خشک می کند.

در صورت استفاده صحیح، قدرت شستشوی بیشتری نسبت به شستشوی دستی دارد، مخصوصا در از بین بردن چربی + اثر استریلیزاسیون عالی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.