بازرگانی فروش ام دی اف خام پارس

بازرگانی فروش ام دی اف خام پارس، بهترین و مرغوب ترین ورق های ام دی اف را جهت کاربری های متنوع و ساخت محصولات ساخته شده از با کیفیت ترین نوع چوب را به طور گسترده ای در اختیار واحد های تولیدی و سایر خریداران قرار می دهد. یکی از اهداف اصلی بازرگانی جهت بالا رفتن میزان فروش و سفارش متقاضیان در سراسر کشور، سطح کیفی عالی است، که تاثیر بسزایی را در جلب رضایت مشتری و خریدار ایفا می کند. 

بازرگانی فروش ام دی اف خام پارس

مراحل فرآوری ام دی اف خام پارس

مراحل فرآوری ام دی اف خام پارس جهت فرآوری MDF خام پارس، یک سری مراحل و فرآیند هایی صورت می گیرد، تا محصول نهایی با کیفیت عالی روانه بازار گردد. در ابتدا، چوب های قطع شده درختان به کارخانه برده می شوند و به وسیله دستگاه پوست کن، پوسته چوب ها، جداسازی می شود و در دستگاه های خرد کن، به خرده های چوب تبدیل می گردند. حال، خرده چوب های تولید شده، جهت تمیز شدن گرد و غبار و هر گونه ناخالصی، مورد شست و شو قرار می گیرند و سپس، وارد دیگ های تحت فشار می شوند. در اثر حرارت، ساختار و بافت سخت چوب نرم شده و به داخل دستگاه پالایشگر وارد می گردند. در این دستگاه، الیاف چوبی از یکدیگر جدا می شوند. 

مرحله بعد که خشک کردن است، الیاف چوبی که دارای رطوبت نسبتا بالایی هستند، جهت خشک کردن اولیه، به دستگاه خشک کننده وارد می گردند. دستگاه خشک کن، از لوله هایی تشکیل شده است، که عملیات خشک کردن را طی یک تا چند مرحله انجام می دهند. حرارت و گرمای مورد نیاز برای خشک کردن، از طریق سوزاندن گاز مایع تامین می شود. 

در مرحله بعدی، که مرحله چسب زدن نام دارد، الیاف چوب های خشک شده به وسیله رزین های مخصوص و سایر مواد افزودنی، به همدیگر چسبانده می شوند. به این صورت که، رزین ها، از طریق دستگاه چسب زن به این الیاف تزریق می گردد. در مرحله آخر، الیاف آغشته شده با چسب و مواد دیگر، به دستگاه پرس فرستاده می شوند و در اثر گرما و فشار لازم، ورق های ام دی اف حاصل می گردند. پس از پرس و خنک شدن ورقه های ام دی اف، در ابعاد مورد نظر برش داده می شوند. 

فروشنده ام دی اف خام پارس

فروشنده ام دی اف خام پارس فروشنده ام دی اف خام پارس، محصول را بر اساس ویژگی های کیفی مطلوب و تولید شده با استفاده از تکنولوژی ها و ماشین آلات پیشرفته و همچنین، در ابعاد و سایز های متنوع، به طور عمده ای در بازار عرضه می کند. یکی از مواردی که برای فروشنده این محصول، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، کارایی MDF پارس و عملکرد عالی آن است. هر چه سطح کیفی و متریال به کار رفته در ساخت و تولید ام دی اف، با کیفیت تر باشد، محصول از نرخ و ارزش به مراتب بیشتری برخوردار است. فروشنده، محصول را با ضمانت های لازم ارائه می کند. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.