بازار فروش ام دی اف سفید نیمه براق

از زمان های بسیار قدیم چوب در زندگی و استفاده های فراوان داشته است، با پیشرفت صنعت رفته‌رفته کاربرد چوب به شکل های متفاوت تغییر پیدا کرده است و با مرور زمان استفاده از چوب خام و خالص کمتر شده است و جای خود را به فرآورده های چوبی و ترکیب آن با روکش های مختلف داده است.

یکی از فراورده های چوبی که به میزان زیادی امروزه استفاده دارد ام دی اف است. ام دی اف سفید نیمه براق یکی از پرکاربردترین ام‌دی‌اف ها در صنعت ساختمان سازی و طراحی و دکور می باشد.

بازار فروش ام دی اف سفید نیمه براق

ضخامت انواع ام دی اف سفید نیمه براق

ضخامت انواع ام دی اف سفید نیمه براق ام‌دی‌اف نوعی تخته فیبری است که به روش خشک تولید می شود و پس از تولید روکش می‌شود که هم جنبه تزئینی دارد و علاوه بر زیبایی، دوام آن را در محیط‌هایی مانند آشپزخانه و محیط‌های مرطوب زیاد میکند.
روکش ملامینه یکی از متداول ترین روکش ها برای ام دی اف است که در آن کاغذ طرح دار یا ساده با چسب پرفشار و حرارت پرس بر روی تخته چسبانده می شود.

ام دی اف به دلایل زیادی امروزه استفاده بسیار دارد، از بارزترین خصوصیات ام دی اف می شود به ضخامت و ابعاد مختلف آن در تولید، قابلیت ابزار خوری و ماشین کاری و همچنین سنباده زنی و سطح صاف و پر تراکم، قابلیت شکل پذیری و لبه های صاف، عدم وجود عیب در چوب، مقاومت در برابر فشار، زیبایی و همچنین ظرافت ظاهری، نزدیک بودن به چوب طبیعی و قیمت مناسب اشاره کرد.

ام دی اف در ضخامت های مختلفی تولید می شوند، ضخامت های آن به صورت ۳، ۴، ۶، ۸، ۱۰، ۱۲، ۱۶، ۱۸، ۲۰، ۲۵، ۳۲ و ۳۸ میلی متر می باشد.
ضخامت های کمتر در حد ۳ میلی متر که برای در سازی استفاده می‌شود و ضخامت های بالاتر مانند ۱۲، ۱۶، ۱۸ میلیمتر خریداران بیشتری دارد.ام دی اف ها در صفحه های مات و براق و نیمه براق تولید می‌شوند و به فروش می رسند.
برای خرید ام دی اف نیمه براق و مات و براق می توانید از طریق نمایندگی های در حال فعالیت در هر شهر اقدام فرمایید.

قیمت خرید ام دی اف نیمه براق

قیمت خرید ام دی اف نیمه براق طبق اظهاریه دبیر انجمن چوب ایران تقاضا برای ام دی اف به طور تخمینی بیشتر از ۱۴۰ هزار تن در سال می باشد، که در ایران در حال حاضر ابعاد بزرگتر طرفداران بیشتری دارد که به دلیل خرید نجاران و تولیدکنندگان فرآورده های چوبی می باشد.
برای دریافت قیمت ام دی اف نیمه براق براق و مات می توانید از طریق سایت های معتبر فعال در این عرصه اقدام نمایید، همچنین می توانید علاوه بر خرید حضوری در نمایندگی های معتبر، برای انتخاب محصول مورد نظر در ابعاد و طرح های مختلف از طریق دریافت مشاوره رایگان از سایت کمپانی ‌های در حال فعالیت اقدام نماید و محصول را در محل مورد نظر تحویل بگیرد.

بیشتر بخوانید: ام دی اف کابینت

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.