بازار فروش ام دی اف خام برجسته سیام

ام دی اف خام برجسته نوعی چوب فشرده است با اندازه ی متوسط می باشد و حالتی از تخته فیبر است که با استفاده از رنگ های روکش می گردد. در فروشگا های بیشتر شهر ها ی کشور ام دی اف برجسته ی خوب وجود داردکه به صورت عمده به فروش می رسد خریداران بهتر است برای تهیه ی این محصول به فروشنده های معتبر مراجعه کنند و فروشنده ی ام دی اف ،این محصول را به صورت عمده ارائه می کند.

بازار فروش ام دی اف خام برجسته سیام

ضخامت ام دی اف خام برجسته

ضخامت ام دی اف خام برجسته ام دی اف نوعی تخته فیبر است که از به هم چسبیده شدن ذررات چوب تهیه می شود این ذررات به وسیله ی نوعی چسب صنعتی در درجه حرارت بالایی تحت فشار قرار گرفته وبه هم چسبیده و ام دی اف درست شده است .که از چوب (در مواردی با کیفیت پایین تر از ساقه ،برنج ،نیشکر و…)و چسب برای درست کردن ورق ام دی اف می باشد ام دی اف را معمولا به صورت خام مصرف نمی کنند بلکه آن را روکش های مختلف می کنند .

چون ام دی اف در برابر رطوبت مقاوم است آن را در محیط آشپز خانه بیشتر استفاده می کنند.یکی از مسائلی که باعث رونق ام دی اف در بازار شده است روکش دار کردن ام دی اف است . قیمت ام دی اف برجسته نیز بستگی به روکش دار کردن آن دارد ام دی اف هایی که دارای طرحی مات و سطحی برجسته باشند دارای مزایای بیشتری است .

ضخامت ام دی اف برجسته بستگی به کار برد آن دارد مثلا در کابینت یا قاب ویا..می باشد.وقتی می گوییم که ام دی اف برجسته است یعنی دارای سطحی ملامینه است که این ملامین ماده ای شیمیایی است که به صورت یک یا دو سه لایه روی ام دی اف خام قرار می گیردوباعث مات وبر جسته گی این محصول شده است

قیمت فروش ام دی اف خام برجسته

قیمت فروش ام دی اف خام برجسته قبل از این که ام دی اف را روکش دهی کنند ، ورق آن به صورت ام دی اف خام است ام دی اف دارای انواع گونا گونی است .قیمت ام دی اف برجسته بستگی به ویزگی هایی از قبیل کیفیت ، کارایی ، جنس ونوع خرید و فروش ام دی اف برجسته دارد.

ورق های ام دی اف برجسته به خاطر کارایی زیادی که دارند توسط بسیاری از نجار ها ،کابینت ساز ها و ..به صورت عمده خریداری می گردد.

کاربرد زیاد این ورق باعث شده است تا بازار خرید و فروش این ورق بسیار گرم و پر رونق می باشد.در بیشتر شهر های کشور فروشنده ام دی اف این محصول را با بهترین کیفیت به فروش می رسانند باید توجه داشته باشید در عرضه ام دی اف با کمترین قیمت ، مشتریان می توانند این محصول را به صورت مستقیم تهیه کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.